Kultowy reżyser nakręcił serial w tajemnicy. W roli głównej cybernetyczny Michael Cera

Okazuje się, że Steven Soderbergh (seria „Ocean's Eleven”, „Magic Mike”) nie pracował ostatnio wyłącznie nad wydanym wczoraj serialem „Pełne koło. W tajemnicy przed wszystkimi laureat Oscara nakręcił również autorski serial science ficiton pt. „Command Z”, który od poniedziałku będzie do zobaczenia na jego stronie internetowej.

Dziś Amerykanin postanowił podzielić się zwiastunem (do zobaczenia tutaj). Osnuty tajemnicą projekt określany jest jako fantastycznonaukowa satyra o grupie ludzi, którzy podróżują w czasie z powrotem do 2023 roku w celu niedopuszczenia do dystopijnej przyszłości. W roli głównej w serialu obsadzony został Michael Cera („Supersamiec”). 

Sprawdź też: TE HITY będziemy oglądać na Prime Video. Zobaczcie nowości na drugą połowę roku

Odtwórcy głównej roli w odcinkowej komedii science fiction towarzyszą na ekranie m.in. Liev Schreiber („Ray Donovan”), Chloe Radcliffe („The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”) oraz komik Roy Wood Jr. Za intrygujące przedsięwzięcie odpowiada Extension 765, firma produkcyjna należąca do Soderberga, za pośrednictwem której wydano takie filmy jak „Magic Mike” czy „Niepoczytalna”.

Źródło: Variety / Zdj. Extension 765