Legendarny serial zawitał na Prime Video! Tych sezonów brakowało u konkurencji

W ofercie platformy streamingowej Prime Video pojawił się właśnie kolejny kultowy serial. Serwis należący do Amazona zaprezentował swoim widzom legendarną serię detektywistyczną pod tytułem „Columbo”. Tym samym dostępne stały się dla nas odcinki, których brakowało do tej pory na platformie SkyShowtime.

Serial „Columbo” do obejrzenia na Prime Video. Które sezony są w ofercie?

We wrześniu ubiegłego roku popularny serial kryminalny „Columbo” pojawił się w ofercie platformy SkyShowtime. Na początek do serwisu trafiły tylko dwa pierwsze sezony, ale z czasem dostępność produkcji stawała się coraz większa i obecnie znajdziemy w nim 50 z 69 odcinków, co przekłada się z grubsza na sezony 1-5 i 8-11.

Z kolei na platformę Prime Video trafiło właśnie pierwszych siedem sezonów, co oznacza, że możecie znaleźć w ofercie też kilka odcinków niedostępnych do tej pory na SkyShowtime. Na ten moment nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle kolejne sezony pojawią się w ofercie serwisu Amazona.

Sprawdź też: Było zaćmienie Słońca, więc będzie nowa wersja serialu „Herosi”!

Serial Columbo gdzie obejrzeć

Tytułowego porucznika Columbo grał przez dekady Peter Falk. Oryginalnie serial emitowany był w latach 1968–1978 i 1989–2003. W Polsce serial debiutował jeszcze w latach 70. ubiegłego wieku na antenie stacji TVP. W kolejnych dekadach produkcja była emitowana wielokrotnie przez innych kanałów.

Bohaterem serialu jest tytułowy porucznik Columbo pracujący w wydziale zabójstw policji w Los Angeles. Pod niechlujnym wyglądem i niefrasobliwym zachowaniem głównego bohatera skrywa się przenikliwy umysł skupiony na wyjaśnianiu wszelkich zagadek kryminalnych. To właśnie „Columbo” doprowadził do spopularyzowania tak zwanego odwróconego układu fabuły. W wielu odcinkach już na początku ujawniano widzom, kto dokonał morderstwa, jakie były jego motywy i finalnie jak doszło do zbrodni. W następnych fragmentach epizodu śledziliśmy natomiast tok całego dochodzenia prowadzonego przez porucznika Columbo.

zdj. Prime Video / NBC