Leonardo, Raphael, Donatello i Michelangelo powracają. Żółwie Ninja w komplecie na nowych plakatach

Nieco ponad miesiąc dzieli nas od nowego kinowego spotkania z kultowym zespołem Wojowniczych Żółwi Ninja. Obok zachęcających reakcji pierwszych widzów animowanego filmu otrzymaliśmy właśnie kolejny materiał promocyjny. Rzućcie okiem na galerię plakatów z głównymi bohaterami widowiska.

Po latach ukrywania się przed światem zewnętrznym w kanałach Nowego Jorku żółwie ninja ruszają na powierzchnię, by zdobyć akceptację swych nastoletnich rówieśników. Z pomocą swojej ludzkiej przyjaciółki April O'Neil, bracia mierzą się z największym wyzwaniem, które stawia na ich celowniku tajemniczy syndykat zbrodni i armię mutantów.

Sprawdź też: Główna obsada „Gladiatora 2” na wspólnej fotce. Zdjęcia do filmu Ridleya Scotta trwają już w Maroku

Głosu tytułowej ekipie użyczyli: Micah AbbeyShamon Brown JrNicolas Cantu oraz Brady Noon. Obok nich w obsadzie zameldowały się również takie gwiazdy jak John CenaJackie Chan, Paul  RuddIce CubeGiancarlo Esposito czy Post Malone. Za reżyserię odpowiada z kolei Jeff Rowe („Mitchellowie kontra maszyny”). Data premiery filmu „Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos” została wyznaczona na 2 sierpnia.

Wojownicze Żółwie Ninja film plakat 3.JPG 

Wojownicze Żółwie Ninja film plakat 2.JPG

Wojownicze Żółwie Ninja film plakat 1.JPG

Wojownicze Żółwie Ninja film plakat 4.JPG

Wojownicze Żółwie Ninja film plakat 7.JPG

Wojownicze Żółwie Ninja film plakat 9.JPG

Wojownicze Żółwie Ninja film plakat 8.JPG

Wojownicze Żółwie Ninja film plakat 5.JPG

Wojownicze Żółwie Ninja film plakat 10.JPG

Wojownicze Żółwie Ninja film plakat 6.JPG

Zdj. Paramount