Lista premier tygodnia od Disney+. „Buzz Astral”, nowy „Predator” i inne

Jakie premiery trafią do oferty serwisu Disney+ w najbliższym tygodniu? Wśród filmowych i serialowych produkcji zapowiedzianych na najbliższe dni znajdziemy między innymi animację „Buzz Astral” oraz nową odsłonę serii o Predatorze. Sprawdźcie, jakie pozycje zawitają do serwisu Disney+ w dniach 1-7 sierpnia

Tydzień  serwis rozpocznie od premiery dwóch kinowych filmów osadzonych w świecie popularnego serialu „Z Archiwum X”, którego gwiazdami są Gillian Anderson i David Duchovny. Wśród pierwszych premier nowego tygodnia nie zabraknie też kolejnego odcinka drugiego sezonu serialu „Zbrodnie po sąsiedzku”. Jedną z głośniejszych premier najbliższych dni będzie natomiast animacja „Buzz Astral”.

Film przedstawia losy legendarnego Strażnika Kosmosu po tym, jak wraz ze swoją dowódczynią zostaje uwięziony na wrogiej planecie oddalonej o 4,2 miliona lat świetlnych od Ziemi. W próbach odnalezienia drogi powrotnej do domu Buzzowi pomoże grupa ambitnych rekrutów oraz uroczy robot-towarzysz Sox. Powodzeniu misji zagrozi Zurg, zły imperator z armią bezwzględnych robotów i tajemniczym planem działania.

Prey na Disney+, czyli powrót Predatora – premiera 5 sierpnia

Na pierwszy piątek sierpnia platforma przygotowała aż dwie premiery. Pierwszą z nich, skierowaną do dorosłego widza, jest nowa odsłona serii o Predatorze. Film, w którym do walki z kosmicznym łowcą stanie młoda Indianka nosti tytuł Prey i dostępny będzie dla widzów Disney+ od 5 sierpnia.

Akcja filmu osadzona została w Ameryce z czasów kolonizacji. Scenografią dla starcia z Predatorem będą tym razem Wielkie Równiny, w których obrębie współcześnie znajduje się dziesięć stanów USA. „Prey” pokaże, jak z kosmicznym łowcą poradzi sobie młoda wojowniczka z plemienia Komanczów (w tej roli pojawia się Amber Midthunder). Ze względu na fakt, że film osadzony jest na trzysta lat przed pierwszą częścią serii, Predator będzie wyposażony w nieco inny, bardziej archaiczny sprzęt od tego, który widzieliśmy w poprzednich odsłonach. Reżyser, Dan Trachtenberg zapewniał jednak, że cały czas Predator będzie pozostawał zdecydowanie lepiej uzbrojony od swoich ludzkich przeciwników.

Jest to opowieść o młodej kobiecie, Naru, zaciekłej i wysoce wykwalifikowanej wojowniczce, która została wychowana w cieniu legendarnych łowców przemierzających Wielkie Równiny. Kiedy więc niebezpieczeństwo zagraża jej obozowi, postanawia chronić swój lud. Ofiara, którą śledzi i z którą ostatecznie się konfrontuje, okazuje się wysoce rozwiniętym drapieżnikiem z kosmosu z zaawansowanym technicznie arsenałem, co skutkuje okrutną i przerażającą rozgrywką między dwoma przeciwnikami.

LEGO Gwiezdne wojny: Wakacyjna przygoda – premiera 5 sierpnia

Na początku sierpnia Disney pokaże kolejną animację z cyklu LEGO Star Wars. W ramach filmu o podtytule Wakacyjna przygoda”, zobaczymy, jak letnie wakacje spędzają Rose, Rey, Finn, Poe i Chewbacca.

Finn robi niespodziankę Rey, Poemu, Rose, Chewiemu, BB-8, R2-D2 i C-3PO, organizując zasłużony urlop na pokładzie ultra-luksusowego krążownika Halycon. Niestety, zostaje oddzielony od grupy i plan relaksowania się w gronie przyjaciół nie wypala. Dość nieoczekiwanie spotyka trzy Duchy Mocy: Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera i Księżniczki Lei, które dzielą się z nim wspomnieniami nieudanych wakacji.

Sprawdź więcej naszych artykułów o Disney+

Premiery Disney+ w Polsce w sierpniu (tydzień od 1 do 7 sierpnia):

1 sierpnia

 • „Z Archiwum X: Pokonać przyszłość”
 • „Z Archiwum X: Chcę wierzyć”

2 sierpnia

 • „Zbrodnie po sąsiedzku” sezon 2: odcinek 7

3 sierpnia

 • „High School Musical: Serial” sezon 3, odcinek 2
 • „Spoza układu” Sezon 3, odcinek 6
 • „Amant: telewizja się zmieniła, a on nie” sezon 1, odcinek 9
 • „Pod sztandarem nieba” sezon 1
 • „Wu-Tang: An American Saga” sezon 2
 • „Buzz Astral”

4 sierpnia

 • „Orville: Nowe Horyzonty” sezon 3, odcinek 10

5 sierpnia

 • „Predator: Prey”
 • „LEGO Gwiezdne wojny: Wakacyjna przygoda”

Lista obejmuje wybrane tytuły debiutujące w ofercie platformy Disney+.

zdj. Disney