Loki już zawsze będzie złoczyńcą? Drugi sezon serialu Marvela już za chwilę trafi na Disney+

Już tylko dni dzielą nas od premiery drugiego sezonu serialu „Loki” z Tomem Hiddlestonem w roli uwielbianego przez widzów złoczyńcy. Najnowsza produkcja stworzona w ramach MCU doczekała się ostatni dwóch nowych zapowiedzi ujawniających kilka nowych fragmentów.

Drugi sezon „Lokiego już za chwilę trafi na Disney+

W drugim sezonie Loki będzie podróżował przez multiwersum w poszukiwaniu Sylvie i spotka przy tym kilka własnych wariantów i zaliczy kolejną dawkę zwariowanych przygód. Drugi sezon Lokiego rozpoczyna się po szokujących wydarzeniach z finału pierwszej serii, kiedy Loki toczy walkę o istotę Time Variance Authority. Wraz z Mobiusem, Hunterem B-15 oraz zespołem nowych i powracających postaci, Loki przemierza stale rozwijające się i coraz bardziej niebezpieczne multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, Judge Renslayer, Miss Minutes i prawdy o tym, co tak naprawdę znaczy posiadać wolną wolę i szczytny cele.

W nowym sezonie do swoich ról wrócą: Sofia di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku, Tara Strong i Eugene Cordero, a także Jonathan Majors. W nowych bohaterów wcielili się: Rafael Casal, Kate Dickie, Liz Carr, Ke Huy Quan i Neil Ellice. W Polsce drugi sezon „Lokiego” zadebiutuje na platformie Disney+ już 6 października o godzinie 03:00.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Marvel