Legendarny gwiazdor przymierzany do roli ojca Supermana! Znacie go ze „Strażników Galaktyki”

James Gunn cały czas przygotowuje się do wejścia na plan swojego pierwszego filmu o Supermanie. Obsadzono już dwie główne role, ale nadal nie wiemy zbyt wiele na temat pozostałych bohaterów mających pojawić się w filmie. Najnowsze przecieki ujawniają, że Gunn zamierza pokazać widzom nową wersję ojca Supermana i pojawił się nawet kandydat do zagrania roli Jor-Ela. Dodatkowo wyszły na jaw informacje o złoczyńcy mogącym pojawić się w filmie i obsadzie jednej z drugoplanowych ról.

Kto zagra ojca Supermana w filmie Jamesa Gunna? Jest mocny kandydat

Czyżby James Gunn znalazł już swojego Jor-Ela? Najnowsze przecieki z obozu Warnera sugerują, że w filmie „Superman: Legacy” zobaczymy kolejną filmową wersję ojca głównego bohatera, i twórcy – przynajmniej na wstępnym etapie – zdecydowali, że idealnym kandydatem do zagrania Jor-Ela z planety Krypton byłby nie kto inny jak Kurt Russell! Zakończenie strajku scenarzystów nie przybliżyło co prawda Jamesa Gunna do wejścia na plan swojej nowej superbohaterskiej produkcji i reżyser musi cały czas czekać na zakończenie protestu aktorów, aby mógł ogłosić swoje nowe castingi, ale zakulisowe przecieki dają nam nowe informacje dotyczące tego, jakich bohaterów Gunn będzie obsadzał i kto może ich zagrać.

Na Reddicie pojawiły się informacje mające pochodzić ze sprawdzonego źródła – osoby pracującej przy grafikach koncepcyjnych do filmu – i sugerują one, że w filmie „Superman: Legacy” pojawi się postać Jor-Ela. Bohater, którego w serii Snydera grał Russell Crowe, miałby teraz zagrać Kurt Russell – to właśnie jego twarz została wykorzystana przy tworzeniu grafik i chociaż nie musi to wcale oznaczać, że to właśnie gwiazdor „Strażników Galaktyki 2” wcieli się ostatecznie w bohatera, to daje nam przynajmniej wyobrażenie, jakich aktorów Gunn zamierza szukać do roli ojca Supermana. Jor-El ma być przedstawiany na grafikach jako wyjątkowo wysoki mężczyzna w kostiumie będącym połączeniem jasnoniebieskiej zbroi z białym materiałem przypominającym tkaninę. Na jego piersi znajduje się natomiast niebieski i świecący herb rodu El.

Grafiki koncepcyjne ujawniają też, że w filmie najprawdopodobniej pojawi się Braniac. Twórcy przygotowali bowiem grafiki przedstawiające drony oznaczone charakterystycznym znakiem tego złoczyńcy. Źródło przecieku zaznacza jednak, że Braniac nie musi wcale odegrać roli głównego przeciwnika Supermana i może zostać jedynie wprowadzony do fabuły, aby stać się zagrożeniem dla Clarka w późniejszym czasie. Jeśli chodzi o inne castingowe przymiarki, to grafiki przedstawiającego Jimmy'ego Olsena zostały okraszone twarzą Skylera Gisondo, aktora znanego między innymi z filmów „Licorice Pizza”, „Szpak”, czy serialu „Prawi Gemstonowie”.

Koniecznie sprawdź też:

źródło: reddit.com / zdj. DC Comics / Warner Bros.