Koncert Taylor Swift obejrzymy też w polskich kinach! Multipleksy potwierdzają premierę

Przynosimy rewelacyjne wieści dla fanów Taylor Swift. W październiku i listopadzie będzie można obejrzeć w polskich kinach filmowy koncert „The Eras Tour”. To wyjątkowe wydarzenie pojawi się w największych w Polsce multipleksach takich jak Cinema City, Helios i Multikino. W jakich terminach będzie można wybrać się na koncert? Poznajcie szczegóły.

Taylor Swift zawita do polskich kin. Kiedy i gdzie obejrzeć koncert?

Największa trasa koncertowa ostatnich lat zawita też do polskich kin. „The Eras Tour Film”, czyli wielka niespodzianka przygotowana przez Taylor Swift  dla swoich fanów dostępna będzie też w naszym kraju. Film będzie można zobaczyć w polskich multipleksach takich jak Cinema City, Helios i Multikino od 13 października. W niektórych kinach film będzie wyświetlany z dźwiękiem ATMOS, który zapewni wyjątkową jakość dźwięku i niezapomniane doznania. W marcu tego roku Taylor Swift po 4 latach przerwy rozpoczęła nową trasę koncertową i do listopada przyszłego roku Swift odwiedzi w sumie ponad 100 miast.

W sierpniu 2024 roku piosenkarka pojawi się w Polsce i zagra na Stadionie Narodowym. Jej nowa trasa wzbudziła jednak tak gigantyczne zainteresowanie, że na koncerty w błyskawicznym tempie zabrakło biletów, dlatego piosenkarka postanowiła nagrać filmową wersję trasy, aby umożliwić większej liczbie fanów przeżycie tego niezwykłego wydarzenia. Koncert przedstawiony w ramach „The Eras Tour Film” został nagrany w sierpniu w trakcie trzech występów w SoFi Stadium California.

Filmowa wersja koncertu „The Eras Tour” to ponad trzygodzinny spektakl zabierający widza na wyprawę przez wszystkie muzyczne style Taylor Swift. Popularna artystka zaprezentuje na ekranie aż 44 utwory z jej wszystkich albumów. Oczywiście oprócz klasycznych utworów nie zabraknie też piosenek z jej najnowszego krążka zatytułowanego „Midnights”. Koncert podzielony został na 10 części, z których każda zaprezentuje inny styl, kostium i scenografię. Bilety na koncert możecie już rezerwować w sieciach Helios i Multikino. Sprzedaż wejściówek w Cinema City ruszy w najbliższych dniach.

Koniecznie sprawdź też:

 

zdj. Xavier Collin / depositphotos