Małżeńskie niezręczności we fragmencie „Pana i Pani Smith”. Premiera już za chwilę

Platforma Prime Video pokazała w sieci nowy klip z serialowej przeróbki klasyka komediowej akcji „Pan i Pani Smith”. W produkcji, która w surrealistycznej konwencji omówi kondycję współczesnych romantycznych relacji zobaczymy Mayę Erskine („Niebieskooki samuraj”) i Donalda Glovera („Atlanta”). Dwójka pojawia się też w nowym fragmencie jednego z odcinków.

Pan i Pani Smith” – nowa wersja klasyka z premierą w lutym 

W serialowej wersji „Pana i Pani Smith” zobaczymy odświeżoną historię małżeństwa, które poznaliśmy w głośnej komedii akcji z 2005 roku o tym samym tytule. Fabuła skupia się wokół pary znudzonych małżonków, którzy dowiadują się, że oboje są zabójcami wynajętymi przez konkurencyjne agencje.

Sprawdź też: Serial o Harrym Potterze to dopiero początek! HBO Max już myśli o kolejnych seriach.

W obsadzie znaleźli się również: Michael Coel („Mogę cię zniszczyć”), John Turturro („Big Lebowski”), Paul Dano („The Batman”), Wagner Moura („Narcos”), Parker Posey („Schody”), Alexander Skarsgård („Sukcesja”), Sarah Paulson („The Bear”), Ron Perlman („Zaułek koszmarów”), Eiza Gonzalez („Baby Driver”), Sharon Horgan („Nieznośny ciężar wielkiego talentu”), Ursula Corbero („Dom z papieru”) i Billy Campbell („Cardinal”).

Jako showrunnerka nad tytułem czuwała natomiast Francesca Sloane („Atlanta”, „Fargo”), która pełni również funkcję producentki wykonawczej.

Sprawdź też: Co czeka Joela w drugim sezonie „The Last of Us”? Będzie zmiana względem gry?

Donald Glover jest współtwórcą i producentem wykonawczym „Pana i Pani Smith”. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazdor „Atlanty” przyznał, że serialowa reinterpretacja opowieści o parze zabójców będzie zupełnie odrębna od filmowego pierwowzoru i przedstawi głębszą opowieść poświęconą współczesnym związkom i małżeństwom. „Dlaczego ludzie jeszcze za siebie wychodzą? I tak połowa z tych związków kończy się rozwodem. Jaki jest tego cel?” – pytał Glover, przybliżając temat serialowego remake'u. „Skupimy się na tym, czym małżeństwo rzeczywiście jest, na zaufaniu, na pracy zespołowej, na samotności”.

Premiera serialu w ofercie serwisu streamingowego Prime Video odbędzie się już 2 lutego

Zdj. Amazon Prime Video