Mamy zwiastun „Tylera Rake’a 2”. Dla tego filmu Chris Hemsworth przeszedł najintensywniejszy trening w karierze

Trzy lata po widowiskowym debiucie na Netfliksie, najemnik Tyler Rake powraca z nowym zestawem pościgów, bijatyk i eksplozji. Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun sequelowej odsłony produkcji z Chrisem Hemsworthem. Jak przyznaje sam aktor: „Tyler Rake 2” to owoc najbardziej wyczerpującego treningu w jego karierze. Zobaczcie, jak zapowiada się ukończone dzieło.

Chris Hemsworth w zwiastunie filmu „Tyler Rake 2”

Po wydarzeniach z „jedynki”, które niemal kosztowały Rake'a życie, australijski najemnik powraca, by wykonać zupełnie nowe zadanie. Tym razem będzie musiał uwolnić z więzienia udręczoną rodzinę bezwzględnego gruzińskiego gangstera.  

Sprawdź też: HBO opowie o rosyjskiej ingerencji w wybory prezydenckie w USA. Zwiastun znakomicie przyjętego „Reality”

Wraz z Chrisem Hemsworthem obsadę „Tylera Rake'a 2” tworzą Adam Bessa („Mosul”), Olga Kurylenko („Czarna Wdowa”), Daniel Bernhardt („Matrix Zmartwychwstania”), Tinatin Dalakishvili („Niewypowiedziana wojna”) oraz Golshifteh Farahani, która powróci do kreacji Nik Kahn z poprzedniej odsłony. Scenariusz do filmu napisał Joe Russo. Wraz z bratem, Anthonym Russo, oraz samym Hemsworthem jest też głównym producentem filmu.

W ofercie Netfliksa „Tyler Rake 2” pojawi się za dokładnie miesiąc, 16 czerwca.

Zdj. Netflix