Marvel ma nowego kandydata do roli Kanga. Znacie go z „Tenet”

Marvel cały czas próbuje znaleźć aktora, który zastąpi w roli potężnego złoczyńcy mającego stanąć do starcia z Avengersami Jonathan Majors skazanego w procesie o nękanie. Najnowszym kandydatem do przejęcia roli Kanga jest John David Washington.

Jonathan Majors zostanie zastąpiony przez Johna Davida Washingtona?

W drugiej zeszłego roku Jonathan Majors został uznany za winnego w procesie, w którym oskarżono go o napaść na partnerkę. Aktor został uznany za winnego nękania i lekkomyślnej napaści na swoją byłą dziewczynę Grace Jabbari i po ogłoszeniu wyroku Marvel natychmiast zerwał wszelką współpracę z aktorem. To sprawiło, że pod znakiem zapytania stanęła filmowa przyszłość Kanga mającego być głównym złoczyńcą w nowych filmach o Avengersach.

Cały czas nie wiemy, co Marvel zamierza ostatecznie zrobić teraz z postacią Kanga, bowiem w grę wchodzą dwa możliwe scenariusze. Studio może zdecydować się na całkowite zastąpienie złoczyńcy nową postacią, która przejąłby rolę głównego zagrożenia dla superbohaterów i całego uniwersum lub postawić na obsadzenie w roli Kanga nowego aktora, który kontynuowałby historię zaplanowaną dla dwóch najbliższych produkcji o Avengersach.

Wydaje się, że studio skoncentrowane jest w ostatnich tygodniach przede wszystkim na drugiej możliwości. Mówiło się jakiś czas temu, że Kevin Feige szuka aktora, który przejąłby rolę potężnego złoczyńcy i jednym z pierwszych kandydatów był Colman Domingo, aktor, scenarzysta i reżyser znany najbardziej z serialu „Fear the Walking Dead”, w którego ostatnio widzieliśmy w filmie „Rustin” od platformy Netflix. Teraz pojawiło się nazwisko innego aktora, który jest rozważany do zagrania Kanga. Z rolą łączony jest John David Washington

Sprawdź też: Erin Moriarty NIE przeszła operacji plastycznych? Gwiazda „The Boys” odpowiada na falę hejtu.

John David Washington i Kang

Aktor nominowany był do Złotego Globu za rolę w filmie „Czarne bractwo. BlacKkKlansman”, a później zagrał główną rolę w filmie „Tenet” w reżyserii Christophera Nolana. Niedawno mogliśmy z kolei oglądać go w filmie science fiction „Twórca” wyreżyserowanego przez Garetha Edwardsa. Aktor kilka lat temu zapowiadał, że byłby zainteresowany dołączeniem do superbohaterskiego uniwersum z dużego ekranu, ale wszystko miałoby zależeć od tego, z jakim reżyserem miałby pracować i jaki pomysł studio miałoby dla jego bohatera.

Co ciekawe, po tym, jak stało się pewne, że Jonathan Majors nie zagra już Kanga jednym z kandydatów do jego zastąpienia wśród fanów MCU wymieniany był ojciec Davida, czyli sam Denzel Washington. Powstały nawet specjalne fanarty pokazujące, jak gwiazdor „Dnia próby” mógłby prezentować się w roli potężnego złoczyńcy. Niektórzy fani zastanawiali się też, czy w Kanga mógłby wcielić się John Boyega znanego z roli w ostatniej trylogii „Gwiezdnych wojen”, ale aktor nie wydaje się zainteresowany dołączeniem w taki sposób do MCU.

zdj. Marvel / depositphotos