„Między nami żywiołami” już niedługo trafi na Disney+. To największy hit Pixara od lat

Disney zasypuje nas dzisiaj premierami i świetnymi nowinami. Obok informacji o świetnej promocji na abonament serwisu Disney+ ujawniono właśnie datę streamingowej premiery najnowszej animacji Pixara. Okazuje się, że „Między nami żywiołami” zawita do Disney+ już w przyszłym tygodniu!

Między nami żywiołami” już za chwilę na platformie Disney+

Debiutujący 16 czerwca na dużym ekranie, film „Między nami żywiołami” cieszył się wyjątkową popularnością wśród widzów i znalazł się wśród 10 najbardziej dochodowych filmów 2023 roku z wynikiem 480 mln dolarów na świecie. Ogłoszono już oficjalnie, że do oferty platformy Disney+ film zawita wreszcie 13 września.

LTO_DIS_Display_970x250@2x_PL.jpg

Akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. Iskra to twarda, sprytna i ognista dziewczyna, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek. Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat. Film wyreżyserował Peter Sohn („Dobry dinozaur” oraz krótkometrażowe „Zaburzenie częściowe”), scenariusz napisali John Hoberg, Kat Likkel i Brenda Hsueh, a producentką jest Denise Ream („Dobry dinozaur”, „Auta 2”). 

zdj. Disney