„Misiek” powraca w przyszłym miesiącu. Mamy dokładną datę premiery 2. sezonu

Hulu ujawniło dokładną datę premiery drugiego sezonu znakomicie przyjętego serialu „Misiek” opowiadającego historię młodego szefa kuchni granego przez Jeremy'ego Allena White'a. Przy tej okazji dostaliśmy też nowy plakat.

Głównym bohaterem „Miśka” jest CarmenCarmyBerzatto (Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami – The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo. W drugim sezonie zobaczymy, jak bohaterowie próbują założyć nową restaurację i muszą przy tym mierzyć się z gentryfikacją obszaru River North w Chicago.

Sprawdź też: Jason Statham kontra prehistoryczne rekiny giganty. Mamy zwiastun filmu „Meg 2: Głębia”

Misiek” – kiedy premiera 2. sezonu komedii Hulu? Nowy plakat

Od dłuższego czasu wiemy, że „Misiek” powróci na platformę Hulu z drugim sezonem już w przyszłym miesiącu. Teraz doprecyzowano, że premiera nowej serii odbędzie się dokładnie 22 czerwca. W Polsce serial emitowany jest w serwisie Disney+.

W obsadzie serialu, poza White'em, są też Ayo Edebiri, Ebon Moss-Bachrach, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Edwin Lee Gibson, Corey Hendrix, Matty Matheson, Richard Esteras i Jose M. Cervantes. W drugim sezonie w gościnnej roli ma pojawić się też gwiazdor „Zadzwoń do Saula”, Bob Odenkirk.

Misiek sezon 2 plakat.JPG

Źródło: Variety / zdj. AMC