Na taki casting czekaliśmy! Tom Cruise negocjuje rolę w ostatnim filmie Tarantino!

Quentin Tarantino przygotowuje się do nakręcenia swojego ostatniego filmu w karierze i wygląda na to, że reżyser chce wykorzystać tę okazję do zatrudnienia jednego z największych gwiazdorów kina. Rolę w dziesiątym filmie Tarantino negocjuje nie kto inny jak Tom Cruise!

Tom Cruise zagra w ostatnim filmie Quentina Tarantino?

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że kontrakt na zagranie głównej roli w filmie „The Movie Critic” podpisał Brad Pitt, z którym reżyser współpracował już dwukrotnie przy okazji produkcji „Bękarty wojny” oraz „Pewnego razu w Hollywood”. Rola w drugiej z tych produkcji przyniosła Pittowi pierwszego Oscar za aktorski występ w karierze. Co ciekawe, Tom Cruise był jednym z pierwszych aktorów, którego Tarantino rozważał do roli Cliffa Bootha, którego ostatecznie zagrał Brad Pitt.

Teraz docierają do nas informacje ujawniające, że Tom Cruise może ostatecznie pojawić się w filmie Tarantino. Gwiazdor negocjuje drugoplanową rolę w dziesiątym i ostatnim reżyserskim przedsięwzięciu twórcy „Pulp Fiction”. Co prawda, Cruise ma wyjątkowo napięty harmonogram na najbliższe lata, ale podobno hollywoodzki gwiazdor robi wszystko, aby doprowadzić do zmian w pozostałych projektach, tylko po to, aby mógł pojawić się na planie „The Movie Critic”.

Sprawdź też: Powstanie nowy film o „Predatorze”! To nie będzie kontynuacja „Prey”.

Brad Pitt i Tom Cruise 

Większą część tego roku aktor poświęci przede wszystkim zdjęciom do „Mission: Impossible 8”, ale w kolejce czekają też inne projekty. Cruise będzie jednak chciał pojawić się na planie filmu Tarantino, do którego zdjęcia mają rozpocząć się pod koniec tego roku lub na początku 2025 roku. Premiery możemy więc oczekiwać w 2026 roku.

Oficjalnie w filmie swój udział na ten moment potwierdził tylko Brad Pitt, ale zakulisowe przecieki sugerują, że Tarantino zbierze w swoim ostatnim projekcie wyjątkowo mocną obsadę wypełnioną gwiazdami. Wśród nich mają znaleźć się stali współpracownicy reżysera, czyli Kurt Russell, Samuel L. Jackson, ale też Leonardo DiCaprio, Paul Walter Hauser i John Travolta. Głównym bohaterem filmu będzie krytyk filmowy działający w Los Angeles pod koniec lat 70. ubiegłego wieku.

źródło: theinsneider.com / zdj. depositphotos