Na takiego Wolverine'a czekamy! Hugh Jackman w takim stroju wkroczy do MCU

Wielkimi krokami zbliża się kinowa premiera filmu „Deadpool i Wolverine”, która będzie równoznaczna z pierwszym pojawieniem się tytułowych bohaterów w ramach filmowego uniwersum Marvela. Hugh Jackman wracający do roli Logana założy tym razem kostium inspirowany komiksowym strojem i ku uciesze fanów, będzie nosił także swoją kultową maskę. Mamy właśnie okazję zobaczyć, jak aktor będzie prezentował się w swoim kostiumie. Zdjęcia przedstawiające wizerunki obydwu tytułowych bohaterów właśnie wyciekły do sieci.

Tak będzie wyglądał nowy strój Logana w filmie „Deadpool 3

Do tej pory podczas swoich filmowych przygód Logan nie zdołał przywdziać swojego klasycznego stroju z komiksów. Fani od lat czekali na to, aby ich ulubiony bohater założył żółty kostium, który możecie kojarzyć także z animowanego serialu o X-Menach, ale dotychczasowi twórcy stawiali na bardziej stonowane stroje i nie chcieli przyozdobić Hugh Jackmana w tak jaskrawy kostium.

Zmieni się to dopiero za sprawą filmu „Deadpool i Wolverine”, który Marvel  wprowadzi do kin tego lata. Wiemy, że popularny heros będzie nosił właśnie w nim strój inspirowany tym z komiksów, ale na razie nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć go w masce z charakterystycznymi uszami. Zmieniło się to dzięki nowym zdjęciom przedstawiającym wizerunki obydwu tytułowych bohaterów, umieszczone na kubkach promujących jedyne w tym roku widowisko MCU.

Sprawdź też: Krytycy zachwyceni serialowym „Falloutem”! Jedna z najlepszych adaptacji gier w historii.

Wolverine nowy stroj Deadpool nowy stroj 

Niedługo powinniśmy zobaczyć pełny zwiastun, który ujawni nieco więcej informacji na temat fabuły filmu. Niewykluczone, że zobaczymy w nim także Logana w jego pełnym stroju wraz z maską. Na razie o samym filmie wiemy jedynie tyle, że będzie mocno osadzony w Multiwersum i przedstawi wiele alternatywnych wersji znanych bohaterów. Oficjalnie potwierdzono, że swoją rolę Elektry w filmie ma powtórzyć ​​Jennifer Garner, a nieoficjalnie mówi się, że swoje role z poprzednich produkcji mogą powtórzyć także: Wesley Snipes, James Marsden, Famke Janssen, Patrick Stewart, Ian McKellen oraz Dafne Keen.

Kinowy debiut filmu „Deadpool i Wolverine” został wyznaczony na 26 lipca 2024 roku. W obsadzie oprócz Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana pojawią się też: Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter). 

zdj. Marvel