Na ten film w streamingu długo czekaliśmy! Oto czerwcowe premiery od Prime Video

Mamy dla Was rozpiskę serialowych i filmowych premier czerwca od platformy Prime Video. Wśród nich znajdziecie między innymi długo wyczekiwaną premierę w streamingu, czyli film „Do ostatniej kości”, w którym zagrał Timothée Chalamet. Pojawi się też trzecia część „Creeda” oraz nowy program, w którym w kolejną podróż zabiorą nas Jeremy Clarkson, Richard Hammod i James May.

„Do ostatniej kości” – od 2 czerwca na Prime Video

Pierwszą z czerwcowych premier od Prime Video jest nowy film Luki Guadagnina pod tytułem  „Do ostatniej kości”. To mroczna historia miłosna z głównymi rolami Timothéego Chalameta i Taylor Russell. Film debiutował na dużym ekranie jeszcze w listopadzie zeszłego roku, ale dopiero teraz zawitał do streamingu za sprawą platformy Prime Video.

Sprawdź też: Ezra Miller został schowany do szafy przez Warnera. Aktor ma bana na wywiady.

Do ostatniej kości to opowieść o pierwszej miłości między Maren (Taylor Russell), młodą kobietą, uczącą się, jak przetrwać na marginesie społeczeństwa, a Lee (Timothée Chalamet), porywczym wyrzutkiem i włóczęgą. W czasie wspólnej odysei na dystansie tysiąca mil poznają boczne drogi, ukryte zaułki i rozmaite pułapki Ameryki epoki Ronalda Reagana. Pomimo wysiłków, nie mogą jednak uciec od tragicznej przeszłości. Ostatecznie będą musieli zdecydować, czy ich uczucie jest w stanie pokonać ich odmienność.

„Medellin” – od 2 czerwca

Chcąc uratować swojego młodszego brata przed niebezpiecznym kartelem w Medellín, Reda (Ramzy Bedia) ma plan, który jest prosty, a zarazem całkowicie szalony: zebrać zespół i zaplanować napad w Kolumbii. Ta szalona przygoda wymknie się spod kontroli, gdy zdecyduje się porwać syna przywódcy kartelu, aby wymienić go na życie swojego brata.

Film, oparty na oryginalnym pomyśle Francka Gastambide'a i napisany wspólnie przez Gastambide'a i Charlesa Van Tieghema (Validé), został wyprodukowany przez Kowloon Film (Eric Altmayer i Nicolas Altmayer).

 

„Culpa mia” – od 8 czerwca

Noah musi opuścić swoje miasto, chłopaka i przyjaciół i przeprowadzić się do rezydencji Williama Leistera, nowego bogatego męża jej matki. Siedemnastoletnia, dumna i niezależna Noah buntuje się przeciwko życiu w rezydencji otoczonej luksusem. Tam poznaje Nicka, swojego nowego przyrodniego brata o równie silnej osobowości. Noah szybko odkrywa, że za wizerunkiem wzorowego syna Nick ukrywa życie pełne bójek, hazardu i nielegalnych wyścigów samochodowych - dokładnie to, od czego zawsze uciekała.

Sprawdź też: Kiedy premiera kolejnego filmu o Spider-Manie? W Polsce poczekamy trochę dłużej.

Pomimo dzielącej ich przepaści, oboje zaczynają odczuwać nieodparte przyciąganie, które wkrótce przerodzi się w czysty ogień i nieokiełznaną namiętność. Ani ciągła rywalizacja, ani sprzeciw otoczenia nie są w stanie powstrzymać ich przed zakochaniem się w sobie. Jednak burzliwa teraźniejszość Nicka i burzliwa przeszłość Noah wystawią na próbę zarówno ich życie, jak i ich zakazaną miłość. 

„The Grand Tour: Eurocrash” – od 16 czerwca

Jeremy Clarkson, Richard Hammod i James May wyruszają do Europy Środkowej na wyprawę samochodową, której nikt się nie domyślał, w samochodach, o których nikt nie śmiałby marzyć.

Ta epicka, 1400-milowa podróż prowadzi ich z Gdańska przez Słowację, Węgry i Słowenię. Próbują swoich sił w radzieckiej Formule 1, zostają zaatakowani przez zabójczych łuczników, rekrutują słynnego kierowcę wyścigowego i biorą udział w spektakularnej kulminacji rodem z „Szybkich i Wściekłych”. Odcinek powstał po szeroko komentowanym „A Scandi Flick” i będzie miał premierę przed ich kolejną przygodą, która niedawno zakończyła się w Mauretanii.

„I'm a Virgo” – od 23 czerwca

Film od wizjonera Bootsa Rileya to czarna komedia i fantastyczna opowieść o dorastaniu mierzącego cztery metry wzrostu czarnoskórego mieszkańca Oakland w Kalifornii o imieniu Cootie (Jerome). Cootie dorasta w ukryciu, pochłaniając komiksy i programy telewizyjne, po czym ucieka, by doświadczyć piękna i sprzeczności prawdziwego świata. Nawiązuje przyjaźnie, znajduje miłość, radzi sobie w niezręcznych sytuacjach i spotyka swojego idola, prawdziwego superbohatera o imieniu The Hero, granego przez Waltona Gogginsa („Nienawistna ósemka”, „Prawi Gemstonowie”).

 

„Jack Ryan” sezon 4 – od 30 czerwca

W czwartym i ostatnim sezonie serialu tytułowy bohater musi stawić czoło najbardziej jak dotąd niebezpiecznej misji: musi zmierzyć się z wrogiem, który atakuje zarówno z zewnątrz, jak i od środka. Jako nowy zastępca dyrektora CIA, Jack Ryan ma za zadanie wykryć wewnętrzną korupcję, a robiąc to, odkrywa serię podejrzanych tajnych operacji, które mogą ujawnić słabość kraju. Kiedy Jack wraz z zespołem bada, jak głęboko sięga korupcja, odkrywa o wiele gorszą prawdę – powiązania kartelu narkotykowego z organizacją terrorystyczną – ostatecznie ujawniając spisek znacznie bliżej, niż się spodziewał. Wiara naszego bohatera w system, który zawsze chronił i o który walczył, zostaje wystawiona na próbę.

W serialu występują John Krasinski jako Jack Ryan, Wendell Pierce jako James Greer, Michael Kelly jako Mike November i Betty Gabriel jako pełniąca obowiązki dyrektora CIA Elizabeth Wright. Powraca również Abbie Cornish jako Cathy Miller. W tym sezonie do obsady dołączyli Michael Pena jako Domingo Chavez oraz Louis Ozawa jako Chao Fah.

 

Prime Video – premiery czerwca:

  • „Do ostatniej kości” – od 2 czerwca
  • „Medellin” – od 2 czerwca
  • „Culpa mia” – od 8 czerwca
  • „Creed III” – od 9 czerwca
  • „Pokolenie IKEA” – od 9 czerwca
  • „Colin from Accounts” – od 16 czerwca
  • „The Grand Tour: Eurocrash” – od 16 czerwca
  • „I'm a Virgo” – od 23 czerwca
  • „Stillwater” – od 27 czerwca
  • „Jack Ryan” sezon 4 – od 30 czerwca

zdj. Prime Video