Na ten serial w streamingu wielu czekało. Netflix pokaże „Resident Alien”!

Jeden z najpopularniejszych komediowych seriali science fiction ostatnich lat zawita do streamingu za sprawą platformy Netflix. Streamingowy gigant zapewnił sobie prawa d pokazania serialu „Resident Alien” z Alanem Tudykiem w roli głównej.

Gdzie obejrzeć serial „Resident Alien”? Produkcja trafi na Netflix

Resident Alien” debiutował na antenie stacji Syfy w 2021 roku i szybko zyskał sobie uznanie wśród widzów i krytyków – pierwszy sezon ma 94% pozytywnych recenzji, a drugi 100%. W połowie lutego bieżącego roku do amerykańskich widzów zawita trzecia seria serialu, a my będziemy mogli niedługo zasiąść do dwóch pierwszych serii dzięki platformie Netflix, która otworzy produkcji drzwi do największego grona widzów na streamingowym podwórku.

Pierwsze dwa sezony „Resident Alien” pojawią się w Polsce na Netfliksie dokładnie 1 marca. Serial bazujący na komiksowej serii wydawnictwa Dark Horse opowiada o kosmicie, który rozbija się w Kolorado i przyjmuje tożsamość Harry'ego, lekarza z małego miasteczka. Poznając ludzi, przybysz zaczyna mieć dylemat moralny co do swojej tajnej misji na Ziemi. W drugim sezonie bohater po raz kolejny trafia na naszą planetę, gdzie musi zmierzyć się z konsekwencjami nieudanej misji zniszczenia rasy ludzkiej przez jego pobratymców

Sprawdź też: Prequel „Outlandera” ma już obsadę! Kim są główni bohaterowie? Będziecie zaskoczeni.

Netflix kontynuuje uzupełnianie swojej biblioteki o serialowe tytuły na licencji i jeszcze w lutym obok zapowiadanego już na Filmożercach serialu „Wojownik”, dorzuci do swojego katalogu także popularny serial kryminalny „Agenci NCIS”, który stanie się dostępny dla widzów serwisu od 14 lutego. Na początku marca powinna pojawić się w polskiej wersji serwisu również produkcja „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”.

Agenci NCIS na Netflix

zdj. Netflix / Syfy