Najlepszy serial Disneya szybko się nie skończy! „The Bear” dostanie też 4. sezon!

Najlepiej oceniany serial Disneya powróci nie tylko z trzecim, ale także z czwartym sezonem! Włodarze studia zdecydowali, że „The Bear” zasługuje już teraz na przedłużenie nie o jeden, a o dwa sezony. Już teraz mamy więc pewność, że produkcja szybko się nie skończy i czekają nas przynajmniej dwie nowe serie.

Serial „The Bear” dostanie czwarty sezon! Jeremy Allen White na planie

Aktualnie trwają jeszcze zdjęcia do trzeciego sezonu „The Bear”, ale z siedziby FX odpowiedzialnej za produkcję dotarły do nas informacje ujawniające, że dano już zielone światło na realizację czwartej serii. Co więcej, na kolejny rozdział nie trzeba będzie zbyt długo czekać, bo okazuje się, że dwie nowe serie będą kręcone równolegle.

Po wyemitowaniu drugiego sezonu stacja FX trzymała przez chwilę widzów w niepewności, ale w końcu ogłosiła oficjalne zamówienie trzeciego sezonu w listopadzie zeszłego roku. Niedawno ujawniono natomiast, że produkcja z Jeremym Allenem Whitem w roli głównej powróci z kolejnymi odcinkami już w czerwcu. W Polsce produkcja dostępna jest na platformie Disney+.

Sezon trzeci będzie kontynuował historię głównych bohaterów, którzy próbują pogodzić osobiste życie z pracą w gastronomii. W drugim sezonie Carmy (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiri) i Richie (Ebon Moss-Bachrach) podjęli się ambitnego zadania przekształcenia baru z kanapkami w lokal na wyższym poziomie.

Sprawdź też: „Czarne lustro” szybko powróci z siódmym sezonem! Ta historia dostanie kontynuację!

The bear sezon 3 kiedy

Ostatnio „The Bear” rządził podczas sezonu nagród i zgarnął wiele prestiżowych nagród. Jeremy Allen White, Ayo Edebiri i Ebon Moss-Bachrach odebrali statuetki za aktorskie kreacje podczas gali Emmy, gdzie nagrodzony za najlepszy serial komediowy został także sam twórca Christopher Storer. Dwie główne gwiazdy serialu odebrały w tym sezonie też Złote Globy i nagrody SAG.

Pierwszy sezon serialu zebrał od krytyków 100% pozytywnych recenzji (przy 79 tekstach) w serwisie Rotten Tomatoes. Druga seria mogła z kolei liczyć na 99% pozytywnych recenzji od krytyków – przy 108 tekstach serial zebrał zaledwie jedną negatywną opinię, a średnia ocena wyniosła aż 9,30 na 10.

zdj. Disney