Najpopularniejszy horror tego roku w błyskawicznym tempie trafi na HBO Max!

Studio Warner Bros. szykuje kolejną głośną premierę w streamingu. Jeszcze w czerwcu na platformę HBO Max trafi kolejna nowość, którą cały czas możecie jeszcze oglądać w kinach. Możemy potwierdzić, że w serwisie w najbliższych tygodniach zadebiutuje film „Martwe zło: Przebudzenie”.

Co obejrzeć na HBO Max? „Martwe zło: Przebudzenie” w czerwcu trafi na platformę

Warner znowu stawia na szybką premierę w streamingu. Mimo że horror „Martwe zło: Przebudzenie” cały czas grany jest jeszcze w wielu kinach, to produkcja będąca odświeżoną wersją kultowej franczyzy zapoczątkowanej w latach 80. przez Sama Raimiego przygotowuje się już do premiery w streamingu. Produkcja, która swoją premierę na dużym ekranie miała 21 kwietnia już w czerwcu zawita na platformę HBO Max! Stanie się to w okolicach 23-25 czerwca, czyli dwa miesiące po debiucie w kinie.

Sprawdź też: SkyShowtime wreszcie uzupełnił ofertę. Kultowy serial dostępny w całości.

Przypomnijmy, że Warner Bros. chciało pierwotnie stworzyć „Martwe zło: Przebudzenie” jako oryginalną produkcję skierowaną bezpośrednio na platformę HBO Max, która pominie kinową dystrybucję. Ostatecznie zmiana decyzji o przeniesieniu premiery na wielki ekran wyjątkowo się wytwórni opłaciła. Film z budżetem wynoszącym zaledwie 19 mln dolarów zebrał od widzów na całym świecie już ponad 131 mln dolarów. Nie przeszkadza to jednak Warnerowi w jego szybkim przeniesieniu do streamingu.

Martwe zło: Przebudzenie” – opis fabuły i obsada

Akcja „Przebudzenia” przenosi się z lasu do miasta. Produkcja opowiada o dwóch siostrach (w ich rolach pojawiają się Lily Sullivan i Alyssa Sutherland), które spotykają się po dłuższej rozłące. Rodzinną atmosferę brutalnie przerywa odnalezienie Księgi Umarłych i przebudzenie demonów, które potrafią przejmować panowanie nad ludzkimi ciałami. W obliczu najkoszmarniejszej wersji rodziny, jaką można sobie wyobrazić, jedna z siostr zmuszona jest podjąć brutalną walkę o przetrwanie. W obsadzie produkcji są także Gabrielle Echols („Reminiscencja”), Morgan Davies („Łowca”) i Nell Fisher („Northspur”). 

Sprawdź też: Kolejne czystki na HBO Max. Wiele hitów już za chwilę zniknie z platformy.

źródło: Filmozercy / zdj. Warner Bros. / HBO Max