Naomi Ackie z główną rolą w „Pussy Island” od Zoë Kravitz. MGM przejmuje prawa do filmu

MGM zdobyło globalne prawa dystrybucyjne do pierwszego filmu reżyserki-debiutantki Zoë Kravitz. Dodatkowo, dowiedzieliśmy się, że w obsadzie widowiska zatytułowanego „Pussy Island”, obok Channinga Tatuma, znajdzie się też Naomi Ackie („Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”).

Główną bohaterką produkcji będzie Frida. Zagrana przez Ackie młoda, przebiegła kelnerka z Los Angeles spróbuje uwieść filantropa i potentata technologicznego Slatera Kinga (Tatum). Kiedy wreszcie uda się jej zbliżyć do Kinga, Frida trafi na jego prywatną wyspę, gdzie czeka na nią podróż życia. Pomimo pięknych widoków, towarzystwa pięknych ludzi, wiecznie płynącego szampana i nocnych imprez, bohaterka zaczyna przeczuwać, że na wyspie dzieje się coś więcej, niż to, co widać na pierwszy rzut oka.

Zoë Kravitz wyreżyseruje  „Pussy Island” do scenariusza, za który odpowiada E.T. Feigenbaum („High Fidelity”). Sama aktorka również pracowała nad tekstem i przygotowywała się do swojego reżyserskiego debiutu już od kilku lat. Film wyprodukują Bruce Cohen, Tiffany Persons, a także sama Kravitz oraz Channing Tatum

źródło: deadline.com / zdj. Disney