Serialowi „Dżentelmeni” z pierwszym zwiastunem. Netflix ma nadzieję na hit

Netflix jest już gotowy do pokazania światu serialu osadzonego w uniwersum „Dżentelmenów”, czyli jednej z ostatnich produkcji Guya Ritchiego. W spin-offie głównych rolach występują Theo James („Biały Lotos”) i Kaya Scodelario („Więzień labiryntu”).

Netflix pokazał swoich „Dżentelmenów”. To serialowy spin-off filmu Guya Ritchiego

Serial skupi się na nowej historii i zobaczymy w nim, jak Eddie Horniman (Theo James) niespodziewanie dostaje w spadku po ojcu pokaźną wiejską posiadłość — która okazuje się imperium marihuany. W dodatku całkiem spora ekipa przyjemniaczków z brytyjskiego półświatka chce mieć swój udział w tym interesie.

Eddie postanawia uwolnić rodzinę z ich szponów i pokonać gangsterów ich własną bronią. Jednak im bardziej wciąga go przestępcze uniwersum, tym bardziej zaczyna mu się w nim podobać.

Sprawdź też: Nowy tydzień, nowe filmy i seriale! To Netflix i Disney+ przynoszą największe hity!

W obsadzie serialu obok Jamesa i Scodelario znaleźli się Giancarlo Esposito („Breaking Bad”), Harry Goodwins (znany z filmu „Journey to Hell”) oraz Ruby Sear („When Fate Calls”), Christian Di Sciullo („Pływaczki”), Daniel Ings („Lovesick”), Joey Richardson („Miłość bez końca”) i Vinnie Jones („Przekręt”). 

Jako scenarzysta, reżyser i showrunner nad serialem czuwał Guy Ritchie. Obok niego nad serialem w roli producentów czuwali także Ivan Atkinson i Marn Davies. Jednym z twórców jest także Matthew Read. Serial „Dżentelmeni” pojawi się na platformie Netflix już w marcu.

zdj. Netflix