Norman Reedus zadebiutuje w MCU jako Ghost Rider? Nowe plotki

Nowe zakulisowe doniesienia z MCU. Obok rysującej się coraz pewniej perspektywy debiutu nowej kinowej wersji Ghost Ridera, w sieci zawrzało właśnie od możliwych posunięć castingowych. O ile plotki okażą się rzetelne, rolę demonicznej istoty z komiksów Marvela obejmie nie kto inny, a Norman Reedus, znany jako Daryl w serialu „The Walking Dead”.

O castingu do roli Ghost Ridera wspomniał Charles Murphy z portalu Murphy's Multiverse, mającego w dorobku szereg sprawdzonych doniesień z Marvel Studios. Na swoim Twitterze Murphy pisał niedawno, że studio Kevina Feigego wybrało już nowego aktora mającego wcielić się w postać Ghost Ridera i nie jest nim Keanu Reeves, którego z rolą łączyli fani Domu Pomysłów. Nie ujawniając, który aktor miałby wziąć na siebie tożsamość Ducha Zemsty, Murphy zasugerował tylko, że o ile dojdzie do podpisania kontraktu, to będzie z castingu zadowolony.

Co ciekawe, spekulacje o powiązaniu Reedusa z najnowszymi decyzjami Marvel Studios podsycił sam aktor. Wkrótce po przeciekach Murphy'ego, Reedus miał polubić szereg zamieszczonych na Twitterze wpisów poświęconych jego udziałowi w MCU, prowadząc zarazem do wniosku, że niejako zapowiada oficjalny komunikat ze strony studia. Warto dodać, że za jego castingiem w nowym „Ghost Riderze” od dłuższego czasu opowiadają się internetowi fani. 

Przypomnijmy, że niedawno informowaliśmy o potencjalnym występie Ghost Ridera w drugiej części przygód Doktora Strange'a. Wcześniej w rolę wcielał się Nicolas Cage, który wystąpił jako Johnny Blaze w dwóch filmach, w 2007 oraz 2011 roku. 

Źródło: CBR.org / zdj. AMC 

REKLAMA: Przekierowanie nastąpi za 15 sekund Przejdź na Filmozercy.com
test