Nowy film Disneya już za moment pojawi się online w Polsce. Obejrzycie?

Najnowsza z aktorskich przeróbek kultowych animacji Disneya zmierza do cyfrowej dystrybucji. „Mała Syrenka” zawita w najbliższych dniach do serwisów VOD, a to oznacza, że jesteśmy już bardzo blisko premiery także w streamingu za pośrednictwem platformy Disney+.

Mała Syrenka” jeszcze w lipcu pojawi się online!

Nadchodzi kolejna głośna premiera w serwisach VOD. Już na 25 lipca wyznaczono w cyfrowej dystrybucji debiut „Małej Syrenki”. Najnowsza przeróbka klasycznej animacji Disneya trafi wówczas między innymi do oferty serwisu iTunes. Film pojawi się w rozdzielczości 4K z systemem obrazu Dolby Vision i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. W polskich kinach „Mała Syrenka” debiutowała 26 maja, więc do dystrybucji VOD trafi dokładnie 60 dni po premierze na dużym ekranie. Premiery w streamingu za pośrednictwem platformy Disney+ powinniśmy spodziewać się więc w drugiej połowie sierpnia.

Sprawdź też: Nowy „Aquaman” to istny bałagan. Przeprowadzono kolejne dokrętki. Co z rolą Batmana?

Ariel jest piękną i żywiołową syrenką, która pragnie przygód. Ta najmłodsza i najbardziej buntownicza spośród córek króla Trytona chce dowiedzieć się więcej o świecie poza morskimi głębinami. W czasie wizyty na lądzie zakochuje się w przystojnym księciu Eryku. Ariel, podążając za głosem serca, wbrew zakazom chce doświadczyć życia wśród ludzi. Zawiera pakt ze złą morską wiedźmą Ursulą, która ma jej w tym pomóc. Nie zdaje sobie sprawy, że naraża na niebezpieczeństwo nie tylko swoje życie, ale i losy całego królestwa.

zdj. Askar Karimullin / Depositphotos.com