Nowy Kapitan Ameryka uczy się od Indiany Jonesa jak kopać tyłki. Marvel zmienił tytuł filmu

Wygląda na to, że prace nad czwartym filmem o przygodach Kapitana Ameryki zbliżają się ku końcowi. Nowym zdjęciem z planu widowiska Marvela podzielił się Anthony Mackie prezentujący zarówno nowy strój Kapitana Ameryki, jak i zmieniony tytuł filmu.

Nowy film o Kapitanie Ameryce zmienia tytuł

Marvel zaprezentował fanom pierwsze oficjalne zdjęcie z planu czwartego widowiska o Kapitanie Ameryce. W nowej produkcji rolę tytułowego herosa przejmie Anthony Mackie, a jego drogi przetną się w filmie z Harrisonem Fordem przejmującym rolę Thaddeusa Rossa. Na zdjęciu widzimy obydwu aktorów i mamy okazję przyjrzeć się nowemu kostiumowi Kapitana Ameryki. Publikację zdjęcia Marvel wykorzystał też do poinformowania o zmianie tytułu swojego widowiska. Produkcja miała trafić do kin jako „New World Order”, a finalnie zostanie zatytułowana „Brave New World”. Mamy więc do czynienia z bezpośrednim nawiązaniem do powieści „Nowy wspaniały świat” autorstwa Aldousa Huxleya. Film cały czas podkreśla swoim tytułem, że fabuła skupi się na pokazaniu jakiejś formy antyutopii.

Tak udział Harrisona Forda w filmie skomentował na swoim Instagramie Anthony Mackie: „Kiedy Harrison Ford mówi ci, jak powinno wyglądać kopanie tyłków, to słuchasz! LoL… Dzięki za mądrość i śmiech na planie, mój przyjacielu! Nie mogę się doczekać, aby zrobić to ponownie…”

Sprawdź też: Tom Holland przełamie w końcu złą passę? Gwiazdor zapowiada kolejny głośny projekt.

W filmie grają również: Liv Tyler wracająca jako Betty Ross, Carl Lumbly („Kolor przyjaźni”) i Tim Blake Nelson wracający jako Samuel Sterns z filmu „Incredible Hulk”, który ma być głównym złoczyńcą nowej produkcji Marvela. Reżyserią zajmuje się Julius Onah, twórca filmów „Paradoks Cloverfield” oraz „Luce”. Za scenariusz odpowiadają z kolei Malcolm SpellmanDalan Musson pracujący wcześniej przy serialu „Falcon i Zimowy żołnierz”. Do kin nowe widowisko z Kapitanem Ameryką zawita 3 maja 2024 roku.  

harrison ford i anthony mackie na planie filmu kapitan ameryka 4 -min(1).jpg

zdj. Marvel