Nowy serial „Gwiezdnych wojen” już na Disney+. Widzowie go wręcz pokochali!

Nowy serial ze świata „Gwiezdnych wojen” skradł serca widzów oraz krytyków. Po pierwszych dwóch odcinkach „Ahsoka” zbiera najlepsze oceny w całej dotychczasowej historii serialowych produkcji „Star Wars”!

Widzowie pokochali „Ahsokę”! Takich ocen nie miał jeszcze żaden z seriali

Na platformie Disney+ możecie oglądać już dwa pierwsze odcinki serialu „Ahsoka”, w którym poznajemy nowe przygody tytułowej bohaterki znanej doskonale widzom „Wojen Klonów” i „Rebeliantów”. Okazuje się, że produkcja z Rosario Dawson w tytułowej roli – przynajmniej na etapie dwóch pierwszych odcinków – spełniła oczekiwania fanów poprzednich produkcji z uniwersum George'a Lucasa. W serwisie Rotten Tomatoes debiutanckie rozdziały „Ahsoki” zebrały od widowni aż 92% pozytywnych ocen – to tyle samo co pierwszy sezon serialu „The Mandalorian”. Na ten moment to jednak historia byłej uczennicy Anakina Skywalera może cieszyć się wyższą oceną, która wynosi 4,6 w pięciostopniowej skali – jest to najlepszy wynik ze wszystkich dotychczasowych seriali „Gwiezdnych wojen”.

Koniecznie sprawdź:

ahsoka ocena serialu Rotten Tomatoes-min.png

Nowy serial Disneya zbiera też dobre recenzje od krytyków. Przy 63 tekstach pozytywnie ocenia go aż 93% recenzentów – ponownie jest to wynik, którym mógł poszczycić się też pierwszy, a także drugi sezon serialu „The Mandalorian”. W oczach krytyków „Ahsoka” nie zasłużyła jednak na miano najlepszego serialu „Star Wars”. Liderem w tym rankingu nadal pozostaje „Andor” z wyjątkowo wysoką notą – 8,50 w dziesięciostopniowej skali. O tym, że to przede wszystkim fani docenili nową produkcję nawiązującą do „Wojen Klonów” i „Rebeliantów” świadczy dobitnie jej wynik w serwisie IMDB. Aktualnie wynosi on oszałamiające 9,2 na 10! Aż 60% głosujących wystawiło produkcji najwyższą notę.

ANNUAL_BREADTH_UPDATE_DIS_Display_970x250_V2-PL (1).jpg

zdj. Disney / Vadim Rysev / depositphotos