Przed Wami Książę Arrakis! Mamy nowe zdjęcia z drugiej „Diuny”

Cały czas nie mamy jeszcze pewności, czy druga część „Diuny” nie zostanie opóźniona, ale aby wlać odrobinę nadziei w sercach fanów czekających na kontynuację filmu Denisa Villeneuve'a, do sieci wypuszczono właśnie kilka nowych zdjęć z filmu. Zobaczcie, jak wypadają na nich nowi oraz powracający bohaterowie.

Nowe zdjęcia z drugiej części „Diuny”. Czy premiera zostanie utrzymana?

Druga część filmowej „Diuny” opowie o mitycznej podróży Paula Atrydy, który dołącza do siczy Chani i zawiązuje sojusz z Fremenami, wkraczając tym samym na wojenną ścieżkę przeciwko spiskowcom, którzy zniszczyli jego ród. Paul musi wybierać pomiędzy miłością swojego życia a losem całego wszechświata i stara się zapobiec straszliwej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć. 

Premiera filmu „Diuna: część 2” ma odbyć się 3 listopada 2023, ale trwający w Hollywood strajk aktorów sprawia, że termin ten nie jest wcale pewny. Jak na razie studio Warner Bros. nie podjęło jeszcze ostatecznej decyzji i ma czas na jej ogłoszenie do września tego roku. Wtedy powinna ruszyć pełną parą kampania promocyjna filmu.

Koniecznie sprawdź też:

W obsadzie drugiej „Diuny” do ról z pierwszej części wracają Timothée Chalamet jako Paul Atryda, Rebecca Ferguson jako Lady Jessica, Zendaya jako Chani, Josh Brolin jako Gurney Halleck, Dave Bautista jako Glossu Rabban, Stellan Skarsgård jako baron Harkonnen, a także Javier Bardem jako Stligar. Pojawi się też wiele nowych twarzy: Léa Seydoux grająca Lady Margot Fenring, należącą do zakonu Bene Gesserit żonę hrabiego Hasimira Fenringa, czyli bliskiego współpracownika i przyjaciela Imperatora Shaddama IV, Christopher Walken mający wcielić się we wspomnianego Imperatora, Souheila Yacoub jako Shishakli, liderka Fedaykinów, drużyny Fremenów, Florence Pugh wcielająca się w księżniczkę Irulanę oraz Austin Butler mający zagrać młodszego siostrzeńca barona Harkonnena.

diuna czesc 2 zdjecie z filmu (1).jpg

diuna czesc 2 zdjecie z filmu (2).jpg

diuna czesc 2 zdjecie z filmu (3).jpg 

zdj. Warner Bros.