Nowy serial z gwiazdą „Zadzwoń do Saula” trafi do Polski! Gdzie i kiedy go oglądać?

Mamy dobrą wiadomość dla widzów spragnionych kolejnych serialowych produkcji z Bobem Odenkirkiem. Gwiazdora kultowych produkcji „Breaking Bad” i „Zadzwoń do Saula” będzie można zobaczyć w Polsce już niedługo za sprawą serialu Lucky Hank”. Kiedy produkcja trafi do widzów i gdzie będzie można ją oglądać?

Serial „Lucky Hank” z Bobem Odenkirkiem w czerwcu na HBO Max

W kwietniu informowaliśmy na Filmożercach, że do Polski zmierza powoli nowy serial z Bobem Odenkirkiem w roli głównej. Możemy już potwierdzić, że serial będący ekranizacją powieści autorstwa Richarda Russo, wydanej w Polsce jako „Prawy człowiek” trafi do polskiego widza w czerwcu. Wszystkie odcinki produkcji „Lucky Hank” pojawią się na platformie HBO Max już 11 czerwca. W dniu premiery dostępne będą wszystkie odcinki serii, co oznacza, że otrzymamy dostęp do 8 epizodów.

W Polsce produkcja pojawi się więc niecałe trzy miesiące po debiucie w Stanach Zjednoczonych, gdzie pierwszy epizod debiutował 19 marca. Emisja zakończyła się 4 maja. Produkcja emitowana była na platformie AMC+, która nie trafiła jeszcze do Polski.

Sprawdź też: Netflix jest ostatnio bezlitosny! Kolejny serial ze świetnymi ocenami anulowany.

Bob Odenkirk jako nauczyciel. O czym opowiada „Lucky Hank”?

Serial „Lucky Hank” opowiada o niejakim Williamie Henrym Devereaux Juniorze, pechowym wykładowcy na uczelni w Pensylwanii. Bohater zostaje w ciągu jednego tygodnia oskarżony o zamordowanie gęsi, dostaje w nos od feministycznej poetki, trafia na izbę wytrzeźwień, a następnie do szpitala. W obsadzie serialowej produkcji znaleźli się też: Mireille Enos, Alvina August, June Washington-Chen, Sara Amini, Diedrich Bader, Suzanne Cryer, Olivia Scott Welch, Arthur Keng i Cedric Yarbrough

Sprawdź też: Netflix kontra HBO Max. 5 nowości do obejrzenia w weekend. Co wybrać?

W realizację serialu zaangażowany jest Mark Johnson, producent „Zadzwoń do Saula” i „Breaking Bad” oraz wytwórnia Sony Pictures Television. Scenariusz napisali Aaron Zelman („Dochodzenie”) oraz Paul Lieberstein (znany między innymi z roli Toby'ego Flandersona w amerykańskiej wersji „Biura”). Obaj są też showrunnerami serialu. Reżyseruje Peter Farrelly, twórca oscarowego „Green Booka”

źródło: Filmozercy.com / zdj. AMC / HBO