Nowy sezon „American Horror Story” w końcu trafi do Polski. Premiera na Disney+ potwierdzona

Polski oddział Disney+ potwierdził nareszcie, kiedy doczekamy się w naszym kraju debiutu nowego sezonu popularnej serialowej antologii grozy. Wyczekiwana przez wielu dwunasta seria „American Horror Story” trafi do streamingu w przyszłym tygodniu.

Nowy sezon „American Horror Story” trafi na Disney+

W Stanach Zjednoczonych, gdzie serial emitowany jest na antenie stacji FX, dwunasta odsłona „American Horror Story” pojawiła się już 20 września. Do tej pory nie znaliśmy daty debiutu tego tytułu w Polsce, ale wiemy już, że „Oczekiwanie” – bo tak przetłumaczono podtytuł najnowszego sezonu popularnej antologii zawita do oferty platformy Disney+ dokładnie 25 października. Na początek dostaniemy tylko jeden odcinek, a kolejne będą debiutowały co tydzień w środy. Seria składa się z dziewięciu epizodów, a w USA wyemitowano do tej pory pięć z nich.

Najnowsza część „American Horror Story” jest pierwsza w historii antologii adaptacją powieści. Nowy sezon bazuje na horrorowej powieści „Delicate Condition” napisanej przez Danielle Valentine. Bohaterką dwunastego rozdziału jest kobieta będąca święcie przekonana, że zły duch zrobi wszystko, by nigdy nie zaszła w ciążę. Główną rolę gra Emma Roberts znana doskonale widzom poprzednich sezonów. W obsadzie są także: Cara Delevingne („Zbrodnie po sąsiedzku”) oraz celebrytka Kim Kardashian.

Koniecznie sprawdź też:

 

zdj. Piotr Adamowicz / Depositphotos