„Obecność 3” z nową datą premiery. Film został przesunięty na przyszły rok

Stało się! Po niedawnych spekulacjach dotyczących możliwego przeniesienia daty premiery następnej „Obecności”, studio Warner Bros. potwierdziło obawy fanów „Obecnowersum” decydując się na, wypisanie produkcji z tegorocznego grafiku premier. Trzecia część przygód walczącego z demonami małżeństwa zadebiutuje w kinach dopiero 4 czerwca 2021 roku

Film „Obecność 3: Na rozkaz diabła” miał pojawić się na ekranach już 11 września tego roku. Parę tygodni temu mówiło się, że Warner Bros. może chcieć przenieść premierę filmu, by zrobić miejsce dla odwlekanego raz za razem „Tenet”. Spekulacje te nie doczekały się jeszcze potwierdzenia, ale wydają się bardzo prawdopodobne – kolejne widowisko Christophera Nolana zmaga się z własnymi problemami organizacyjnymi, szczegóły poznacie w tym miejscu.

James Wan, który jest tym razem zaledwie producentem filmu, potwierdził w zeszłym roku, że „Obecność 3: Na rozkaz diabła” będzie czymś zupełnie innym niż dwie poprzednie odsłony. Fabuła filmu zostanie oparta na prawdziwej historii człowieka, który został oskarżony o morderstwo, ale w trakcie procesu twierdził, że w chwili popełnienia zbrodni był opętany.

Nad scenariuszem do „Obecności 3” pracował David Leslie Johnson, który odpowiadał za historię do drugiej części serii. W głównych rolach powrócą Vera Farmiga i Patrick Wilson. Reżyseruje Michael Chaves („Topielisko. Klątwa La Llorony”).

zdj. Warner Bros.