Obejrzelibyście takiego Spider-Mana? Oto WYMARZONA obsada czwartego filmu z Hollandem

W dobie strajków WGA i SAG-AFTRA fani superbohaterskich widowisk muszą sami wypełniać luki po raportach castingowych i innych zakulisowych informacjach. Rozgłos w sieci zebrał właśnie stworzony przez fana filmów Marvela plakat „Spider-Mana 4”. Obok Tom Hollanda zobaczycie na nim między innymi Anyę Taylor-Joy, którą wyobrażono sobie w kreacji Felicii Hardy aka Black Kat.

Brak zapowiedzi uaktywnia kreatywnych fanów MCU. Ten plakat rozbudza wyobraźnię!

Wkrótce przed rozpoczęciem protestu scenarzystów w maju tego roku, w mediach zaczęły przewijać się wieści o wczesnych przygotowaniach następnej odsłony filmów o Człowieku-Pająku z Hollandem w tytułowej roli. Niestety, od tej pory nie otrzymaliśmy w sprawie żadnych oficjalnych aktualizacji. Podobnej „ciszy w eterze” możemy spodziewać się przynajmniej do uzyskania porozumienia między organizacją WGA a przedstawicielami wytwórni. 

Brak doniesień z Marvel Studios i Sony Pictures nie przeszkadza fanom w snuciu domysłów na temat potencjalnego kształtu następnego widowiska. Na fanowskim plakacie projektu zatytułowanego przez użytkownika Instagrama Malcolma Kennetha „Spectacular Spider-Man” obok Hollanda pojawiają się Anya Taylor-Joy (jako Czarna Kotka), Donald Glover (jako Prowler), Vincent D'Onofrio (w roli Wilsona Fiska, czyli Kingpina), Charlie Cox (powracający jako Daredevil) oraz Zendaya (powtarzająca rolę MJ). Wśród nazwisk wymienionych na plakacie znalazł się też znany z „Zadzwoń do Saula” Michael Mando, który w filmie „Spider-Man: Homecoming” na krótki moment wcielił się w postać Maka Gargana, czyli złoczyńcy znanego jako Skorpion. 

Koniecznie sprawdź też:

Warto dodać, że uwzględnienie Daredevila na poniższym plakacie łączy się z plotkami otaczającymi fabułę czwartego „Spider-Mana”. W najwcześniejszych (i niepotwierdzonych!) plotkach o następnym filmie mówiło się, że może on bezpośrednio kontynuować nie tylko wątek z „Bez drogi do domu”, ale pociągnąć też historię wprowadzoną w serialu „Daredevil: Born Again”, który ma trafić do oferty Disney+. (Przypomnijmy, że zdjęcia do produkcji z Charliem Coxem zawieszono z powodu strajku jeszcze w czerwcu tego roku. Pierwotnie prace miały potrwać około ośmiu miesięcy). Według plotek w nowym filmie o Pajączku, bohater Hollanda miałby połączyć siły z Daredevilem i zmierzyć się z Kingpinem, gdy ten wypowiada wojnę superbohaterom.

Jeśli chodzi o „Spider-Mana 4” to możemy założyć, że gdy dojdzie do wznowienia przygotowań, za napisanie scenariusza ponownie odpowiedzą Chris McKenna i Erik Sommers (autorzy „Homecoming” i „Daleko od domu”). Z kolei premiery możemy spodziewać się najwcześniej w 2025 roku, choć i ten termin w obecnej sytuacji wydaje się bardzo mało prawdopodobny.

Tymczasem... chcielibyście zobaczyć wersję „Spider-Mana” zaproponowaną przez Malcolma Kennetha? Dajcie znać w komentarzach. 

Źródło: Comic Book Movie / zdj. Disney / Instagram