Aquaman w końcu powraca! Po Amber Heard nie ma śladu w pierwszej zapowiedzi

Studio Warner Bros. w końcu zdecydowało się na pokazanie pierwszej zapowiedzi długo wyczekiwanej produkcji „Aquaman i Zaginione Królestwo”. Mamy okazję zobaczyć pierwsze fragmenty z filmu oraz dowiedzieć się, kiedy zobaczymy pełny zwiastun. Jak na razie studio skrzętnie ukrywa obecność w produkcji Amber Heard, która nie pojawiła się w teaserze.

Aquaman powraca w nowej zapowiedzi! 

Jak na razie Warner Bros. udostępniło wyłącznie krótki teaser trwający 30 sekund, który pokazuje kilka pierwszych ujęć zapowiadających kolejne starcie Aquamana z jego przeciwnikiem znanym jako Czarna Manta. Wygląda na to, że tytułowy bohater znowu będzie musiał ocalić zarówno podwodny świat, jak i ten lądowy przed potężnym zagrożeniem. Zapowiedź ogłasza też, że pełny zwiastun zostanie udostępniony w najbliższy czwartek 14 września. To oznacza, że studio zdecydowało się jednak na utrzymanie grudniowej premiery i nie zamierza opóźniać swojego superbohaterskiego widowiska ze względu na trwające strajki.

Głównym wątkiem w filmie „Aquaman and the Lost Kingdom” okaże się historia zaginionego legendarnego miasta znajdującego się w najgłębszej części podwodnego świata. Jego mieszkańcy to wojskowa społeczność kierowana przez króla Mongo będącego niezwykle wrogo nastawionym do mieszkańców powierzchni i uważającego, że wszystkie ingerencje zewnętrznego świata powinny spotykać się ze zdecydowaną i zbrojną odpowiedzią.

Koniecznie sprawdź:

Amber Heard ukryta przez Warnera

Jak na razie w zapowiedzi filmu „Aquaman i Zaginione Królestwo” nawet na moment nie pojawiła się Amber Heard, której rola w filmie miała zostać mocno ograniczona po tym, jak aktorka uwikłała się w konflikt z byłym mężem Johnnym Deppem. Premiera filmu została wyznaczona na 21 grudnia.

Poza Jasonem Momoą w obsadzie filmu znaleźli się między innymi Patrick Wilson jako OrmYahya Abdul-Mateen II jako Czarna Manta, a także Dolph Lundgren wcielający się w Nerusa. Swoją rolę w filmie powtórzy też Randall Park wracający jako dr Stephen Shin, naukowiec, który ma obsesję na punkcie odnalezienia Atlantydy. Nowych bohaterów zagrali Pilou Asbaek znany z roli Eurona Greyjoya w „Grze o Tron”, a także Jani ZhaoIndya Moore i Vincent Regan.

Koniecznie sprawdź:

zdj. Warner Bros.