Oni powrócą w filmie „Deadpool i Wolverine” i odegrają istotne role w historii

Wiemy, że film „Deadpool i Wolverine” będzie pełen krótkich występów postaci i aktorów znanych z poprzednich produkcji o X-Menach, ale część z bohaterów odegra też istotną rolę we wspólnej podróży tytułowych herosów. Właśnie wyciekły informacje na temat tego, kto dostane więcej ekranowego czasu i będzie istotny dla fabuły.

W filmie „Deadpool i Wolverine” pojawią się znajome twarze. Kto powróci?

Pamiętajcie, że w dalszej części artykuły znajdziecie potencjalne spoilery dotyczące fabuły filmu „Deadpool i Wolverine”.

Pierwszy pełny zwiastun filmu ujawnił powrót kilku mniej popularnych postaci, które pojawiły się w poprzednich latach w filmach o X-Menach. Potwierdzono między innymi powrót Azazel znanego z filmu „X-Men: Pierwsza klasa”, Lady Deathstrike, która odegrała istotną rolę w filmie „X-Men 2”, a także Callisto znaną z „Ostatniego bastionu” oraz Ropuchę. Nie są to jednak postacie, które rozpalą serca fanów po pojawieniu się po latach u boku Logana i Deadpoola. Marvel przygotował znacznie większe niespodzianki i pojawiły się właśnie przecieki ujawniające, na kogo powrót możemy liczyć.

Sprawdź też: Netflix stawia na Polskę. Nowa komedia z Maciejem Stuhrem i mocny serialowy akcyjniak.

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, mówi się teraz, że swój powrót w filmie zaliczą: Jennifer Garner wracająca do roli Elektry oraz Dafne Keen znana z roli X-23 w filmie „Logan”. Kolejną niespodzianką ma być pojawienie się Channinga Tatuma w roli Gambita. Aktor przez lata próbował doprowadzić do stworzenia solowego filmu o przygodach tego bohatera, ale nie dane było mu ostatecznie wcielić się w komiksowego herosa. O jego pojawieniu się w filmie „Deadpool i Wolverine” spekulowano od miesięcy, ale większość zakładała, że będzie to krótkie cameo.

X-23 elektra deadpool 3

Okazuje się jednak, że zarówno Gambit, jak i Elektra i X-23 odegrają większe role w nowej produkcji Marvela. Z najnowszych wycieków wynika, że cała trójka będzie tworzyła ruch oporu, który próbuje zjednoczyć mieszkańców Pustki, aby stanąć do walki z Cassandrą Novą i podległymi jej złoczyńcami.

Sprawdź też: Netflix ma nowy niespodziewany hit! Ten serial oglądają teraz wszyscy.

Mówi się też, że Cassandra czerpie ogromną przyjemność z mordowania kolejnych wariantów profesora X, który był jej bratem bliźniakiem. W zwiastunie możemy zobaczyć, że w jej pobliżu znajduje się wózek, na którym poruszał się założyciel i mentor drużyny X-Menów.

Channing Tatum jako Gambit

Jeśli natomiast chodzi o magiczny portal, który pojawił się pod koniec zwiastuna, to przecieki sugerują, że został on stworzony za pomocą pierścienia mocy należącego do (obecnie nieżyjącego już) Doktora Strange'a, który pełnił obowiązki Naczelnego maga w jednym z alternatywnych światów.

Do kin film „Deadpool i Wolverine” wejdzie dokładnie 26 lipca 2024 roku. W obsadzie oprócz Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana znaleźli się także: Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter).

zdj. Marvel