„Outlander” w końcu z datą premiery! Nowe zdjęcia z 7. sezonu!

Mamy w końcu informację na temat wyczekiwanego przez wielu widzów powrotu siódmego sezonu popularnego serialu „Outlander”. Stacja STARZ pokazała nowe zdjęcia z drugiej połowy siódmej serii i ujawniła przede wszystkim, kiedy serial powróci z finałowymi odcinkami przedostatniego sezonu.

Kiedy Outlander” wróci z nowymi odcinkami? Druga połowa 7. sezonu dopiero jesienią!

Siódmy sezon serialu „Outlander” został rozdzielony na dwie części. Pierwsza z nich emitowana była od czerwca do sierpnia zeszłego roku. Początkowo mogło się wydawać, że serial powróci na Netflix na już po kilku miesiącach, ale tak się nie stało. Sytuację skomplikowały strajki scenarzystów i aktorów, które sparaliżowały serialową branżę na długie miesiące.

Dzisiaj po miesiącach oczekiwania stacja STARZ odpowiadająca za produkcję serialu potwierdziła w końcu, że druga część siódmego sezonu „Outlandera pojawi się dopiero pod koniec 2024 roku. Termin premiery nowych odcinków wyznaczony został na listopad! To oznacza, że tegoroczne święta będziemy mogli spędzić wspólnie z Jamiem, Claire i reszta członków rodziny Fraserów.

Sprawdź też: HBO Max znika z Polski! Max wprowadzi plan z reklamami, kanały TV i sport

Outlander sezon 7 nowe odcinki kiedy

Obok głównej obsady w drugiej części siódmego sezonu pojawi się kilka postaci, których już dawno nie widzieliśmy. Ponownie czekają nas podróże w czasie i wiemy, że pojawi się chociażby Graham McTavish (w roli Dougala MacKenziego), Nell Hudson (Laoghaire Fraser), Steven Cree (starszy Ian Murray), Lotte Verbeek (Geillis Duncan), Andrew Whipp (Brian Fraser) i Layla Burns (Joan MacKimmmie).

Outlander” sezon 8 – kiedy na Netflix?

Przypomnijmy, że w styczniu zeszłego roku stacja Starz ogłosiła, że po emisji finałowych odcinków siódmego sezonu czeka nas jeszcze jeden sezon z serialem „Outlander. Ostatnia seria będzie miała premierę najwcześniej pod koniec 2025 roku i będzie składała się tylko z 10 odcinków.

Na tym nie skończy się jednak nasza przygoda z tym światem. Potwierdzono bowiem, że „Outlander” doczeka się prequela zatytułowanegoBlood Of My Blood. Serial skupi się na pokazaniu historii miłości rodziców Jamiego Frasera i Claire Beauchamp. Nowy serial będzie przyglądał się losom i relacji rodziców Jamiego, a także historii pochodzenia rodziców jego żony Claire. Produkcja skupi na dwóch równoległych historiach miłosnych osadzonych w dwóch różnych okresach: rodzice Jamiego żyli w szkockich górach na początku XVIII wieku, a rodzice Claire w Anglii podczas I wojny światowej.

Outlander sezon 7 nowe odcinki kiedy

Outlander sezon 7 nowe odcinki kiedy

Outlander sezon 7 nowe odcinki kiedy

zdj. Starz