Pamiętacie o „The Marvels”? Na wszelki wypadek Disney przypomina. Potrójne zagrożenie na ruchomym plakacie

Jeszcze w tym roku na ekrany kin trafi „The Marvels”, czyli nowe widowisko z uniwersum MCU. O produkcji i jej głównych bohaterkach – Kapitan Marvel, Monice Rambeau i Ms. Marvel – wytwórnia przypomniała właśnie za sprawą kilku nowych zdjęć i ruchomego plakatu.

Głównymi bohaterkami filmu w reżyserii Nii DaCosty (mającej w dorobku ostatnią wersję dreszczowca „Candyman”) są Carol Danvers/Kapitan Marvel (Alison Brie), Kamala Khan/Ms. Marvel (Iman Vellani) oraz Monica Rambeau (Teyonah Parris).

Fabuła widowiska rozgrywać się będzie po wydarzeniach z serialu „Ms. Marvel, kiedy to protagonistka cyklu zaczęła przypadkowo zamieniać się miejscami ze swoją idolką Carol Danvers. Bohaterki będą musiały złączyć siły, by dowiedzieć się, co powoduje podmiany. W wydarzenia te wplątany zostanie też Nick Fury grany ponownie przez Samuela L. Jacksona.

Sprawdź też: Przygotujcie się na MNIEJ seriali Marvela. Bob Iger wie, dlaczego znudziło nam się MCU

Nia DaCosta wyreżyserowała film do scenariusza, który sporządziła wspólnie z Megan McDonnell, Elissą Karasik i Zebem Wellsem. Początkowo premiera filmu „The Marvels” miała się odbyć jeszcze tego lata, ale ostatecznie studio podjęło decyzję o przesunięciu jej na 10 listopada.

The Marvels 3.JPG

The Marvels 1.JPG

The Marvels 2.JPG

The Marvels 5.JPG

The Marvels 4.JPG

zdj. Marvel