Pedro Pascal i Dakota Johnson na planie nowego filmu reżyserki „Poprzedniego życia” – mamy zdjęcia

Studio A24 rozpoczęło zdjęcia do kolejnego filmu reżyserki i scenarzystki Celine Song, mającej w dorobku doceniony przez widzów dramat „Poprzednie życie”. Na planie komediowego dramatu „Materialists” w Nowym Jorku dostrzeżono już główne gwiazdy: Pedra Pascala („The Last of Us”) i Dakotę Johnson („Madame Web”).

Pedro Pascal i Dakota Johnson w nowym filmie reżyserki „Poprzedniego życia”

Główną inspiracją dla „Materialists” są komediodramaty Jamesa L. Brooksa – filmu pokroju „Telepasji” i „Czułych słówek”. „Osadzony na tle żywiołowego Nowego Jorku – „miasta znanego nie tylko z tego, że nigdy nie zasypia, ale i z gorączkowego tempa, w którym toczą się tam różnorodne związki”. W Materialists przyjrzymy się elitom tej metropolii – z unikalnej perspektywy” – zapowiadał pierwszy opis filmu.

Główną bohaterką będzie Lucy, najlepsza profesjonalna swatka na Manhattanie. Za jej ekspertyzę słono płacą przedstawiciele nowojorskiej śmietanki. W życiu osobistym bohaterki pojawiają się komplikacje, gdy wdaje się ona w toksyczny trójkąt miłosny z dwoma mężczyznami: wpływowym biznesmenem i spłukanym aktorem-kelnerem i zarazem jej byłym partnerem.

Sprawdź też: Grała w „Duchach Inisherin” – teraz zobaczymy ją w nowym serialu z „Gwiezdnych wojen”

Dakota Johnson i Pedro Pascal na planie nowego filmu Celine Song – zdjęcia

Przypomnijmy, że w pierwszej kolejności z filmem łączono Jodie Comer („Ostatni pojedynek”) oraz Jeremy'ego Allena White'a („The Bear”). Koniec, końców pierwszoplanowe kreacje „Materialists” powędrowały jednak do Dakoty Johnson Pedra Pascala. Na ekranie ma pojawić się też Chris Evans („Gray Man”). Pierwsza dwójka trafiła już na plan filmu w Nowym Jorku – nowe zakulisowe fotki z rozpoczętych w ubiegły poniedziałek prac zdjęciowych zobaczycie poniżej. 

Sprawdź też: „Niewidzialny człowiek 2” powstaje. Elisabeth Moss potwierdza plany na połączenie Uniwersum Potworów

Jako producenci „Materialists” zajmą się między innymi Christine Vachon i Pam Koffler (z którymi Song współpracowała przy „Poprzednim życiu”) oraz David Hinojosa (horror „Bodies Bodies Bodies”). Przybliżony termin premiery nie został jeszcze ujawniony.

Źródło: Film Updates / Twitter (X) / zdj. A24