Pedro Pascal z długimi włosami na pierwszych zdjęciach z 2. sezonu „The Last of Us”

Nie tylko „Rodem smoka” i „Diuną” stoi oferta HBO przygotowywana na najbliższe miesiące. Po zaprezentowaniu zwiastunów swoich nadciągających hitów stacja postanowiła przypomnieć widzom o tym, że trwają już przygotowania do emisji drugiego sezonu innego z popularnych tytułów. Ujawniono nowe zdjęcia z drugiego sezonu „The Last of Us”.

The Last of Us sezon 2 – kiedy premiera na HBO Max?

Ekipa serialu „The Last of Us” pracuje na planie drugiego sezonu w Vancouver od lutego bieżącego roku i przed nią jeszcze kilka miesięcy okresu zdjęciowego, ale HBO postanowiło już pochwalić się widzom pierwszymi efektami prac. Na pierwszych zdjęciach zaprezentowano dwójkę głównych bohaterów, czyli Pedro Pascala grającego Joela, jak i Bellę Ramsey wcielającą się w Ellie. Nowa seria będzie bazowała na drugiej grze od Naugthy Dogs, więc wiemy, czego można spodziewać się po fabule, ale biorąc pod uwagę, że w pierwszym sezonie twórcy serialu nie bali się odbiegać od pierwowzoru, to niewykluczone, że tak samo stanie się też w przypadku nowej serii.

Sprawdź też: Cena platformy Max w Polsce ujawniona. Nie będziecie zadowoleni.

Kaitlyn Dever obsadzona w „The Last Of Us 2”

Współtwórca serialu Craig Mazin zapowiadał, że drugi sezon The Last of Us może różnić się gry, ale uspokajał jednocześnie fanów, że twórcy przeniosą na ekran część brutalnych wydarzeń i zachowają główną oś historii. Drugi sezon serialu zadebiutuje na platformie HBO Max w 2025 roku. Najpewniej stanie się to w pierwszej połowie roku.

Do swoich ról z pierwszej serii powrócą także: Gabriela Luna jako Tommy i Rutina Wesley jako Maria. W premierowych odcinkach pojawi się też sporo nowych twarzy. Do obsady dołączą przede wszystkim: Kaitlyn Dever jako Abby, Isabela Merced jako Dina, Young Mazino jako Jesse, Ariela Barer jako Mel, Tati Gabrielle jako Nora, Spencer Lord jako Owen i Danny Ramirez jako Manny. Gościnnie pojawi się także Catherine O'Hara

bella ramsey the-last of us sezon 2

pedro pascal the last of us sezon 2

zdj. HBO