Pierwsza opinia o „Skywalker. Odrodzenie”

Kilka godzin temu odbył się pierwszy, ograniczony dla członków obsady i ekipy filmowej, pokaz IX epizodu „Gwiezdnych wojen”. Wkrótce po zakończeniu projekcji Richard E. Grant wcielający się w filmie w rolę generała Najwyższego Porządku udostępnił swoją reakcję na Twitterze.  

Sprawdźcie też: Jak mógł wyglądać film „Skywalker. Odrodzenie” według Colina Trevorrowa? Znamy odpowiedź.

Właśnie widziałem (...) SKYWALKER. ODRODZENIE. To, co udało mu się osiągnąć, zawiązać i rozwiązać, roztapia emocje i prowadzi do odrodzenia Ducha. Brawo dla J.J. Abramsa i całej ekipy (...).

W nagraniu dołączonym do posta aktor opowiada o swoich wrażeniach następująco:

(...) Nie jesteście przygotowani na to, co zobaczycie. Wiwatowałem, biłem brawo, płakałem (...). [Ten film] jest absolutnie wszystkim, co chcielibyście zobaczyć. Jestem niezmiernie dumny, że w nim występuję i nie mogę się doczekać, aż go zobaczycie.

I podczas gdy do opinii członków obsady należy podejść z odpowiednią rezerwą – ich reakcja jest wszak elementem kampanii marketingowej – to trudno nie ulec nieskrywanej ekscytacji aktora. Zobaczcie pełne nagranie na Twitterze.  

richard-grant-tw-1-min.jpg

Premierę ostatniego epizodu z nowej trylogii zaplanowano na 20 grudnia 2019 roku. Reżyseruje J.J. Abrams. W rolach głównych wystąpią: Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo i Billie Lourd, a także Naomi Ackie i Richard E. Grant oraz weterani serii Mark Hamill, Anthony Daniels i Billy Dee Williams.

źródło: Twitter.com / zdj. Lucasfilm