Pierwszy teaser „Diuny” wycieka do sieci!

Pierwszy teaser kolejnego widowiska Denisa Villeneuve'a wyciekł do sieci. Rzucie okiem jak prezentuje się pierwszy wgląd w „Diunę”, który Warner Bros. zdecydowało się pokazać przed seansami „Tenet” w amerykańskich i kanadyjskich kinach.

Przypomnijmy, że pierwszy zwiastun „Diuny” trafi oficjalnie do sieci już 9 września.

Wszystkie informacje o nowej „Diunie” znajdziecie w naszym artykule: Wszystko, co musisz wiedzieć o filmie „Diuna”. Najważniejsze informacje, historia powstania, bohaterowie.

Głównego bohatera w remake'u zagrał Timothée Chalamet. obsadzie znaleźli się także Rebecca Ferguson, która wcieliła się w Lady Jessicę, matkę Paula Atrydy, jego ojca zagrał Oscar Isaac, a Zendaya wcieliła się w partnerkę głównego bohatera. W filmie zagrali także Josh Brolin wcielający się w Gurneya Hallecka, jednego z najbliższych towarzyszy księcia Leto oraz osobistego nauczyciela Paula Atrydy, Dave Bautista, który pojawił się jako Glossu Rabban, Stellan Skarsgård, który sportretował barona Harkonnena oraz Javier Bardem w roli Stilgara, przywódcy plemienia pomagającego głównemu bohaterowi.

Przejdź do pełnej wersji strony, aby zobaczyć zapowiedź.

źrodło: Comicbookmovie.com / zdj. Warner Bros.