Pixar będzie miał nowy hit? „W głowie się nie mieści” powraca w drugiej części [ZWIASTUN]

Po ośmiu latach od premiery oryginalnego „W głowie się nie mieści” animacja w końcu doczekała się sequela! Do sieci trafił właśnie pełny zwiastun następnego widowiska Pixara. Potwierdzono też dokładną datę premiery.

W głowie się nie mieści 2” trafi na ekrany w czerwcu tego roku

Bohaterką pierwszego filmu była 11-letnia Riley (w tej roli usłyszeliśmy Kaitlyn Dias), która wchodząc w okres dojrzewania, zmagała się z wieloma sprzecznymi emocjami. Jako widzowie mogliśmy śledzić właśnie, to jak wspomniane emocje kotłujące się w głowie nastolatki wpływając na jej codzienne życie.

Premierę „W głowie się nie mieści 2” zaplanowano w kinach na 14 czerwca tego roku.

Sprawdź też: Kot Garfield wraca na ekrany. Zwiastun gwiazdorskiej animacji potwierdza datę premiery!

Do grona emocji znanych z pierwszego filmu takich jak Radość, Smutek, Wstręt, Strach i Gniew w kontynuacji dołączy też Niepokój. W drugim filmie przyjrzymy się temu, jak Riley musi radzić sobie z przystosowaniem do nowego otoczenia po przeprowadzce z Minnesoty do San Francisco. Przenosiny i buzujące emocje związane z dorastaniem sprawiają, że dziewczyna znajduje się w wyjątkowo trudnym okresie swojego życia, co może skończyć się utratą nie tylko przyjaciół, ale też całej rodziny! Zobaczymy więc, jak emocje w głowie próbują znaleźć sposób, aby pomóc Riley w załagodzeniu sytuacji i przystosowaniu się do nowego środowiska. 

Za reżyserię filmu odpowiada Kelsey Mann. Scenariusz stworzyła Meg LeFauve będąca też współautorką pierwszego filmu. 

„W głowie się nie mieści 2” – gwiazdorska obsada filmu Pixara. Kogo usłyszymy w polskim dubbingu?

W obsadzie głosowej usłyszymy przede wszystkim Amy Poehler („Parks and Recreation”), Phyllis Smith („Biuro”), Lewisa Blacka („Człowiek roku”), Tony'ego Hale'a („Figurantka”), Mayę Hawke („Stranger Things”), Paula Waltera Hausera („Czarne bractwo. BlacKkKlansman”), Diane Lane („Człowiek ze stali”), Kyle'a MacLachlana („Twin Peaks”), Ayo Edebiri („The Bear”), Franka Oza („Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”) i Yvette Nicole Brown (Community”). 

Poniżej zobaczycie zwiastun filmu z polskim dubbingiem. Główne role w rodzimej wersji „W głowie się nie mieści 2” zagrali: Małgorzata Socha („Przyjaciółki”), Cezary Pazura („Sexify”), Szymon Kuśmider („Super Mario Bros. Film”), Maja Ostaszewska („Zielona granica”), Olga Sarzyńska („W jak Morderstwo”) i Dorota Landowska („Generał Nil”). 

zdj. Disney