Plakat przypomina o premierze „The Idol”. Najbardziej kontrowersyjny serial roku zobaczymy za miesiąc

HBO przypomina o premierze swego najgłośniejszego tytułu tego lata. Dokładnie za miesiąc platforma wypuści debiutancki epizod serialu „The Idol” i z tej okazji do internetu przedostał się pierwszy oficjalny plakat produkcji. W rolach głównych występują Lily-Rose Depp i piosenkarz The Weeknd.

Serial „The Idol” wyląduje w HBO Max dokładnie za miesiąc. Co wiemy o tytule?

Jocelyn, która z powodu załamania nerwowego musiała przerwać ostatnią trasę koncertową, postanawia upomnieć się o należny jej tytuł największej i najseksowniejszej gwiazdy pop w Ameryce. Jej pasje rozpala na nowo Tedros, impresario z nocnego klubu o mrocznej przeszłości. Czy miłosne przebudzenie pozwoli jej wspiąć się na wyżyny, czy może sprawi, że odkryje najciemniejsze zakamarki własnej duszy?

O serialu zrobiło się szczególnie głośno przed dwoma miesiącami, kiedy to do sieci trafił obszerny artykuł The Hollywood Reporter, na łamach którego ujawniono garść zakulisowych skandali związanych z twórcami, przede wszystkim z odtwórcą męskiej roli głównej i współtwórcą Samem Levinsonem („Euforia”). Efektem starć było m.in. rozstanie się z projektem reżyserki Amy Seimetz. Więcej o tej sprawie przeczytacie tutaj

Może zainteresuje Cię: HBO Max z Playerem na stałe w niższej cenie. Jak skorzystać z rabatu?

Data premiery serialu „The Idol” została wyznaczona w Polsce na 5 czerwca na platformie HBO Max. Na całość serii złoży się 6 odcinków.

Lily-Rose Depp i piosenkarz The Weeknd w serialu The Idol dla HBO.jpg

Zdj. HBO