Platforma CANAL+ Online dodaje nowy kanał! Obejrzymy na nim anime od Crunchyroll

Polska platforma streamingowa CANAL+ Online uruchomiła nowy kanał w ramach swojej oferty. Po nawiązaniu współpracy z Sony Pictures Television do katalogu serwisu zawitają tytuły anime od Crunchyroll. Na początek widzowie mogą sięgnąć po takie pozycje jak Jujutsu Kaisen i Dr. Stone.

Anime od Crunchyroll trafią na platformę CANAL+ Online

Na platformie CANAL+ Online pojawił się nowy kanał oferujący tym razem treści do katalogu Crunchyroll. W ramach głównego abonamentu, bez żadnych dodatkowych opłat widzowie serwisu będą mogli sięgać po popularne pozycje anime znajdujące się w bogatym katalogu. CANAL+ zapewnia, że treści dostępne są bez reklam i z profesjonalnym polskim tłumaczeniem. Jak na razie obydwie produkcje oferują jednak wyłącznie polskie napisy.

Sprawdź też: „Na skraju jutra 2” musi poczekać. Tom Cruise chce powalczyć o pierwszego Oscara.

Jako pierwsze w ofercie CANAL+ Online pojawiły się seriale Jujutsu Kaisen i Dr. Stone. Na start widzowie otrzymali dostęp do pięciu odcinków. Oba tytuły będą uzupełniane o kolejne 5 odcinków w każdy kolejny czwartek. Na przestrzeni następnych miesięcy w zakładce Crunchyroll pojawią się kolejne tytuły takie jak chociażby: Spy x Family., Black Clover czy Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation.

Jujutsu Kaisen w Polsce gdzie obejrzec

Jujutsu Kaisen jest jednym z najpopularniejszych tytułów anime ostatnich lat oraz najlepiej sprzedających się mang w historii. To opowieść Yuujiego Itadoriego, który mimo posiadania ogromnej siły fizycznej, prowadzi zwyczajne życie licealisty. Pewnego dnia, aby ocalić chłopca, który staje się ofiarą klątw, zjada palec Ryomena Sukuny, dzięki czemu przekleństwo przechodzi na jego własną duszę. Od tego momentu Yuuji dzieli jedno ciało z Ryomenem. Prowadzony przez najpotężniejszego z czarowników, niejakiego Satoru Gojo, Itadori zostaje przyjęty do Tokyo Jujutsu High School, organizacji walczącej z klątwami.

Sprawdź też: Szybko poszło! Będzie piąty sezon „Detektywa” od autorki „Krainy nocy”!

Dr. Stone opowiada o świecie, który na skutek tajemniczego rozbłysku zostaje zniszczony i całkowicie podporządkowany naturze, a ludzkość zamieniona w kamień. Po upływie kilku tysięcy lat Taiju oraz jego genialny przyjaciel, Senku, wybudzają się, a za cel obierają przywrócenie technologii oraz uratowanie wszystkich spetryfikowanych ludzi. Serial to świetne połączenie szalonej komedii i poważniejszych tonów, gdzie praktycznie każdy problem potrafi być rozwiązany nie siłą mięśni, a dzięki potędze nauki.

Dr. Stone w Polsce gdzie obejrzec

zdj. CANAL+ / Crunchyroll