Player znowu ma darmową ofertę! 15 nowych kanałów i koniec VOD – odpowiedź na nadejście Max

W marcu w Polsce wystartuje nowa odsłona platformy HBO Max o skróconej nazwie Max. Przygotowując się do kolejnej streamingowej rewolucji w ramach spółki Warner Bros. Discovery medialny gigant postanowił uruchomić 15 darmowych kanałów w ramach serwisu Player i zrezygnować z prowadzenia serwisu VOD.pl.

Player znowu ma darmową ofertę. 15 nowych kanał FAST

Do oferty platformy streamingowej Player zawitały właśnie kanały nowej generacji, czyli tak zwane FAST, które umożliwiają widzom dostęp do popularnych treści przez internet. Portfolio TVN Warner Bros. Discovery powiększyło się o 15 kanałów nowej generacji z treściami sygnowanymi marką TVN, które dostępne są teraz za pośrednictwem platformy Player. Dodatkowo w serwisie wprowadzony zostanie ponownie darmowy pakiet z reklamami, który umożliwi oglądanie zarówno wspomnianych kanał, jak i innych treści bez konieczności opłacania miesięcznego abonamentu. Będzie to oznaczało wcielenie serwisu VOD.pl oferującego w ostatnim czasie takie usługi do Playera.

Każdy z 15 nowych kanałów FAST dostępny będzie wyłącznie w Internecie i zaoferuje dostęp do najpopularniejszych programów z biblioteki TVN. Programy będzie można oglądać na każdym urządzeniu podłączonym do sieci. W praktyce oznacza to, że widzowie będą migli spędzić kilka godzin w towarzystwie wielu produkcji oryginalnych stacji TVN np. „Hotel Paradise”, „Usterka” oraz z jej największymi gwiazdami takimi jak: Magda Gessler czy Kuba Wojewódzki.

Sprawdź też: Trzeci sezon „Euforii” szybko się nie pojawi. Co dalej z polaryzującym serialem HBO?

player za darmo nowe kanaly

„Zawsze szukamy nowych rozwiązań, które pomogą naszym widzom łatwiej znaleźć swoje ulubione programy. Wiemy, jak wiele czasu może zająć poszukiwanie interesujących treści w różnych serwisach streamingowych. Dlatego właśnie uruchamiamy kanały FAST. To dogodne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z biblioteki uwielbianych programów TVN w nowoczesny sposób. Sukces kanałów FAST na światowych rynkach potwierdza, że połączenie zalet telewizji liniowej i streamingu zdobywa coraz większą popularność. Cieszę się, że możemy dziś zaprezentować polskim odbiorcom aż 15 zupełnie nowych kanałów, bo skala tego projektu jest wyjątkowa zarówno z perspektywy naszego kraju, jak i rynków międzynarodowych. Inwestycja w kanały FAST to krok w kierunku przyszłości telewizji” – mówi Kasia Kieli, President and Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN.

Bezpłatna strefa Playera startująca 18 stycznia zaoferuje nie tylko kanały FAST, ale także funkcjonalności i treści dostępne ostatnio w serwisie VOD.pl, które zostaną teraz przeniesione do Playera w poszerzonej odsłonie. Ofertę nowej – bezpłatnej – strefy Playera będą stanowić najlepsze programy od TVN WBD, ale również premierowe produkcje, a także wielkie hity (np. seriale „Upadek” i „Peaky Blinders”) oraz wyjątkowe wydarzenia tworzące ekskluzywną bibliotekę serwisu dla wszystkich. Wszyscy użytkownicy VOD.pl będą teraz przekierowywani do nowej strefy Playera, do której będą mogli z łatwością zalogować się używając konta TVN (czyli dotychczasowego loginu i hasła do logowania w serwisie VOD.pl).

To Cię zainteresuje: „Gladiator 2” w końcu nakręcony! Mamy nowe zdjęcia z główną gwiazdą i reżyserem!

player za darmo nowe kanaly

„Pojęcie telewizji nieustannie zmienia się, bo zmieniamy się my – widzowie. Wszyscy żyjemy coraz szybciej i nie zawsze jesteśmy w stanie dostosować swój plan dnia do ramówki telewizyjnej. Teraz w strefie Playera bez opłat czeka na nas kolejna korzyść i nowość na polskim rynku – poza aż 15 kanałami nowej generacji, już 18 stycznia Player poszerzy się o strefę bezpłatną z wybranym kontentem dostępnym także w modelu catch-up. Przed nami największe medialne wydarzenie 2024 roku w Polsce – wejście platformy MAX, które wymagało przejrzenia i konsolidacji digitalowego portfolio TVN WBD. W związku z tym zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej zbudować i ugruntować pozycję Playera, włączając ogromny potencjał treści VOD.pl do nowej bezpłatnej strefy Playera. Dostęp do naszych programów będzie dzięki temu łatwiejszy i bardziej intuicyjny” – dodaje Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Oto 15 kanałów nowej generacji od TVN:

 1. TVN KULTOWE SERIALE
 2. TVN TELENOWELE
 3. TVN SERIALE O KOBIETACH
 4. TVN MOMENTY PRAWDY
 5. TVN PRAWO I ŻYCIE
 6. TVN SZKOŁA ŻYCIA
 7. TVN SZPITALNE HISTORIE
 8. TVN ŻYCIE JAK W BAJCE
 9. TVN TALK SHOW
 10. TVN USTERKA
 11. TVN RAJSKA MIŁOŚĆ
 12. TVN W DOMU
 13. TVN KRYMINALNIE
 14. TVN REWOLUCJE W KUCHNI
 15. TVN MOTO

zdj. depositphotos / Warner Bros. Discovery