Polska data premiery nowego „Bonda” potwierdzona. Zobaczcie zwiastun

Podczas gdy niektóre z amerykańskich wytwórni decydują się na kolejne opóźnianie swoich tegorocznych premier, dystrybutor filmu „Nie czas umierać” zdecydował się na utrzymanie październikowego debiutu 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda. Data kinowej premiery została także potwierdzona przez polskiego dystrybutora produkcji.

Kilka dni temu ukazały się finałowe zwiastuny filmu „Nie czas umierać”, którym Daniel Craig żegna się z rolą Jamesa Bonda. Zapowiedzi potwierdzały, że produkcja zawita do kin na przełomie września i października, a dzisiaj mamy pewność, że zmianie nie ulegnie także polska data premiery. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, film „Nie czas umierać” zadebiutuje w polskich kinach 1 października.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać, i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

W obsadzie filmu znaleźli się Daniel Craig wracający po raz ostatni jako James Bond, Ralph Fiennes jako M, Lea Seydoux jako Madeleine Swann, Naomie Harris jako Moneypenny, Ben Whishaw jako Q, z Rory Kinear jako Tanner i Jeffrey Wright jako Felix Leiter. Nowych bohaterów zagrali: Dali Benssalah, Billy Magnussen, Ana De Armas, David Dencik, Lashana Lynch i Rami Malek. Film wyreżyserował Cary Fukunaga.

zdj. Universal Pictures