Pierwsze nagranie z planu serialu „Daredevil: Born Again”! Kultowa trójka bohaterów wróciła

W Nowym Jorku wystartowały właśnie prace na planie serialu „Daredevil: Born Again”, a pierwsze zdjęcia potwierdzają ostatnie doniesienia o powrocie dwóch postaci z netfliksowej produkcji.

Wystartowały zdjęcia do serialu o Daredevilu. Powrót dwóch postaci potwierdzony

Marvel rozpoczął prace nad serialem „Daredevil: Born Again”, w którym poznamy nowe przygody Matta Murdocka granego ponownie przez  Charliego Cox. Pierwsze zdjęcia z planu potwierdzają ostatnie doniesienie o tym, że w produkcji MCU zobaczymy też dwójkę najbliższych przyjaciół głównego bohatera, których poznaliśmy już w produkcji Netfliksa. Początkowo Disney chciał, aby historia opowiadała o tym, jak Matt Murdock zakłada własną kancelarię prawniczą, ale kilka pierwszych odcinków serialu nie spodobało się włodarzom studia i zmienili podejście do początkowo planowanej historii. Teraz zdjęcie z planu przedstawiające szyld kancelarii potwierdza, że będzie to wspólna firma Murdocka, Nelsona i Page.

Możemy być już zatem pewni, że swoje role w serialu MCU powtórzą też Deborah Ann Woll i Elden Henson grający najbliższych przyjaciół i współpracowników Daredevila w trzech sezonach serialu Netfliksa. Nowa produkcja MCU ma też nawiązywać do szorstkiego i brutalnego tonu pierwszej serii. W obsadzie wraca też Vincent D'Onofrio ponownie wcielający się w Wilsona Fiska, a w Punishera jeszcze raz zagra Jon Bernthal.

Sprawdź też: Weekendowe szaleństwo w streamingu! Netflix, HBO Max, Apple TV+ i Prime Video – co wybrać?

muse daredevil

Drugie ze zdjęć przedstawia natomiast uliczne graffiti z Kingpinem, którego autorem jest Muse. To złoczyńca znany doskonale czytelnikom komiksów. Muse był obłąkanym artystą używającym krwi swoich ofiar do tworzenia murali i jednym z przeciwników Daredevila. Z innych doniesień, warto jeszcze wspomnieć, że wczoraj w Nowym Jorku zauważona została Alaqua Cox, która ostatnio zagrała w Marvelu rolę Echo w solowym serialu.

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Cox pojawi się też w serialu „Daredevil: Born Again”. Showrunnerem produkcji jest Dario Scardapane pracujący w poprzednich latach przy netfliksowej produkcji „Punisher”. 

zdj. Marvel