Powstaje nowa wersja kultowego „The Office”! Obsadzono pierwsze gwiazdy serialu!

Mamy castingowe wieści o planowanej przez Grega Danielsa nowej wersji sitcomu „The Office”. Z produkcją osadzoną w tym samym świecie, co słynny serial z Johnem Krasinskim i Steve'em Carellem związała się dwójka pierwszych aktorów. Znacie ich z „Ex Machiny” i „Białego Lotosu”.

Powstaje nowa wersja The Office

Przypomnijmy, że o powołaniu do życia nowej wersji amerykańskiego „Biura”, pod kierunkiem Grega Danielsa i Michaela Komana („Złoty dotyk Nathana”), dowiedzieliśmy się jeszcze w zeszłym roku. Pisano wówczas, że Daniels przygotuje odświeżoną produkcję na potrzeby platformy streamingowej Peacock.

„Nie myślę o takich rzeczach jako o rebootach” – opowiadał Daniels wkrótce po potwierdzeniu nowego serialu. „Jestem zdania, że historię [opowiadaną w The Office] zakończyliśmy pięknie. Wszystkie postacie zostały domknięte. Nie wyobrażam sobie robienia tego samego serialu z inną obsadą. Mieliśmy najlepszą obsadę w historii telewizji (...) Rebooty mnie nie interesują. (...) Myślę o czymś w stylu tego, czym The Mandalorian jest dla uniwersum Gwiezdnych wojen. To mogłaby być ta sama ekipa filmowców robiąca dokument na inny temat. To coś, co mnie intryguje i wydaje mi się kreatywne”. 

Domhnall Gleeson i Sabrina Impacciatore zagrają w nowym „The Office”

Sabrina Impacciatore i Domhnall Gleeson

Najnowsze wieści związane z kolejnym podejściem do „The Office” pojawiły się dziś na łamach serwisu Deadline. Jego źródła wskazują, że jako pierwsi z obsadą serialu związali się Domhnall Gleeson („Pacjent”, „Zjawa”) i Sabrina Impacciatore, którą mogliśmy oglądać w drugim sezonie „Białego Lotosu”. Role, które przyjdzie zagrać dwójce aktorów nie zostały jeszcze ujawnione. Przedstawiciele realizującego serial studia Universal Pictures odmówili komentarza w sprawie castingu – potwierdzili jednak, że projekt jest na bieżąco rozwijany.

Sprawdź też: Jaki film wybierzecie na weekendowy seans? Netflix, HBO Max i Prime Video podrzucają nowości.

Oryginalne amerykański „The Office” bazowało na brytyjskim serialu stworzonym przez Ricky'ego Gervaisa. Wersja współtworzona przez Grega Danielsa okazała się jednak zdecydowanie bardziej popularna od swojego pierwowzoru i podbiła serca milionów fanów na całym świecie. Obok Carella i Krasinskiego występowali tacy aktorzy jak: Jenna Fischer, Rainn Wilson, Angela Kinsey, B.J. Novak, Ed Helms, Melora Hardin oraz Leslie David Baker.

Źródło: Deadline / zdj. NBC