Powstanie szósta część „Listów do M”. Maciej Stuhr i Roma Gąsiorowska wracają!

Po dwuletniej przerwie do kin tej jesieni powróci popularna świąteczna saga filmowa „Listy do M”. Na wielkim ekranie po niemal 11 latach ponownie pojawią się Maciej Stuhr, który wcieli się w postać Mikołaja Koniecznego i Roma Gąsiorowska znana z roli Doris.

Listy do M 6” – kiedy premiera? Ruszyły zdjęcia

Ruszyły zdjęcia do szóstej już odsłony popularnej polskiej serii romantycznych komedii świątecznych „Listy do M”. Prace na planie wystartowały w lutym i potrwają do kwietnia. Kinowa premiera zaplanowana jest na listopad 2024 roku. Ostatni raz Listy do M” gościły na ekranach kin w listopadzie 2022 roku. Nie był to jednak udany przemarsz przez kina. Ostatnia odsłona przyciągnęła w pierwszy weekend 288 523 widzów, a tymczasem każda z poprzednich części, które gościły w kinach, z łatwością przebijała granicę 300 tys. widzów. Największą popularnością cieszyła się trzecia odsłona, na którą wybrało się w 2017 roku aż 736 tys. osób.

Sprawdź też: HBO Max też rozpocznie walkę z udostępnianiem haseł! Koniec z dzieleniem kont.

Listy do M 6 Maciej Stuhr i Tomasz Karolak

Tym razem w obsadzie filmu po wielu latach przerwy ponownie znajdą się Maciej Stuhr oraz Roma Gąsiorowska. Ostatni raz postacie grane przez wspomnianą dwójkę widzieliśmy w drugiej części. Poza Stuhrem („Szadź”) i Gąsiorowską („Serce, nie sługa”) w najnowszych Listach do M. nie zabraknie innych dobrze znanych z poprzednich części aktorów, takich jak: Tomasz Karolak („39 i pół”), Wojciech Malajkat („Sami swoi. Początek”), Agnieszka Dygant („Kobiety Mafii”), Piotr Adamczyk („Przepis na życie”) czy Janusz Chabior („Akademia Pana Kleksa”).

Sprawdź też: Nie tylko „Rojst Millenium”. Ten serial też podbija w Polsce Netfliksa!

Pojawi się też kilka zupełnie nowych twarzy. Do obsady dołączyli: Magdalena Walach („Pati”, „Rojst”) Ina Sobala („Behawiorysta”) Kirył Pietruczuk („1670”). Film wyreżyseruje Łukasz Jaworski pracujący przy poprzedniej części, a za scenariusz odpowiadają Marcin Baczyński („Listy do M”, „Znachor”) i Mariusz Kuczewski („Listy do M.”, „Znachor”).

zdj. ITI Cinema / Warner Bros. / Bartosz Mrozowski