Prace na planie kolejnego filmu MCU zakończone. Ekipa ogłasza koniec zdjęć do „The Marvels”

Wygląda na to, że Marvel zakończył prace na planie kolejnego ze swoich kinowych widowisk. Na chwilę po ty, jak ogłoszono koniec zdjęć do filmu „Ant-Man and the Wasp: Quantumania”, pojawiła się informacja o zakończeniu prac nad produkcją „The Marvels”.

Pierwsze prace na planie kontynuacji „Kapitan Marvel” ruszyły już na początku kwietnia w Jersey City. Główne zdjęcia wystartowały natomiast w sierpniu w Pinewood Studio. Przez chwilę ekipa pracowała także we Włoszech. Film powstawał pod roboczym tytułem „Goat Rodeo”. O zakończeniu zdjęć poinformowali członkowie ekipy na swoich profilach w mediach społecznościowych. Możemy zakładać, że w przyszłym roku aktorzy powrócą na plan, aby pracować przy dokrętkach.

W drugim filmie o Kapitan Marvel zobaczymy inwazję Skrulli na Ziemię. Produkcja zapowiadana jest jako minidrużynowe widowisko przypominające dwie pierwsze odsłony serii o Avengers. Główne role zagrają Brie Larson wracająca do roli Kapitan Marvel, Teyonah Parris wcielająca się w dorosłą wersję Moniki Rambeau, córki najlepszej przyjaciółki Carol Danvers oraz Imana Vellani grająca Ms. Marvel, którą poznamy w jej solowym serialu przewidzianym na Disney+. Głównego złoczyńcę zagra Zawe Ashton. W filmie pojawi się także Samuel L. Jackson wracający do roli Nicka Fury'ego.

Premiera filmu „The Marvels” została zaplanowana w kinach na 17 lutego 2023 roku.

zdj. Marvel