Prace na planie serialu o Ahsoce Tano ruszają jeszcze w tym miesiącu? Nowe doniesienia

Wygląda na to, że studio Lucasfilm powoli przymierza się do wejścia na plan nowego aktorskiego serialu, poświęconego solowym przygodom Ahsoki Tano. Według informacji zamieszczonych w sieci, zdjęcia do serii o byłej padawance Anakina Skywalkera mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu w Los Angeles. 

Wpis poświęcony miniserialowi „Ahsoka” pojawił się w serwisie Production Weekly, czyli amerykańskiej i brytyjskiej bazie danych dotyczących serialowych i filmowych produkcji. Czytamy w nim, że prace nad serią wystartują w styczniu, a więc jeszcze przed zakończeniem zdjęć do trzeciego sezonu „The Mandalorian” (według tych samych źródeł ostatni klaps na planie następnych odcinków hitowego serialu Jona Favreau ma paść dokładnie 23 marca). We wpisie znalazło się też kolejne potwierdzenie, że w serialu zobaczymy nie tylko Ahsokę Tano, a również Anakina, w którego raz jeszcze wcieli się Hayden Christensen

W tytułowej roli powróci natomiast Rosario Dawson debiutująca jako Ahsoka w drugim sezonie „The Mandalorian”. Bohaterka będzie kontynuowała poszukiwanie Thrawna i Ezry. Przecieki sugerują, że w serialu zobaczymy także samego Wielkiego Admirała Thrawna, którego najprawdopodobniej zagra Lars Mikkelsen udzielający głosu Thrawnowi w animowanej produkcji od LucasfilmKontrakt na zagranie w produkcji podpisały też: ukraińska aktorka Ivanna Sakhno, która wcieli się w nieujawnioną jeszcze rolę oraz Natasha Liu mająca zagrać Sabine Wren znaną z animacji „Star Wars: Rebelianci”.  

AAD9F749-6756-418E-92DE-85D8E9C784C4.jpeg

źródło: Production Weekly / zdj. Disney