Prime Video dodał WYCZEKIWANY horror. Cztery głośne premiery na weekend!

Szukacie filmowej propozycji na weekend? Z pomocą przychodzi platforma Prime Video. W jej ofercie pojawiły się właśnie cztery tytuły, które trafią do fanów horroru, animacji, kryminału, a także romansu.

Red, White & Royal Blue”, czyli nowy romans od Prime Video

Zacznijmy od tego, że od dzisiaj na platformie Prime Video dostępny jest nowy oryginalny film Amazona, czyli „Red, White & Royal Blue”, będący ekranizacją bestsellerowego romansu o tym samym tytule, za który odpowiada Casey McQuiston. Film opowiada historię związku syna prezydentki Stanów Zjednoczonych, Alexa Claremonta-Diaza z brytyjskim księciem Henrym. Z początku mężczyźni bynajmniej nie mają się ku sobie, jednak po wypadku z udziałem tortu na pewnym królewskim weselu, ich relacja zaczyna przybierać nieco inny obrót

Sprawdź też: „Misja Stone” – recenzja nowego filmu Netfliksa. Licencja na zanudzanie.

W rolach głównych obsadzeni zostali Taylor Zakhar Perez („The Kissing Booth”) jako Alex Claremont-Diaz oraz Nicholas Galitzine („Purpurowe serca”). W pozostałych rolach na ekranie pojawią się między innymi Stephen Fry, Sharon D. Clarke,  Ellie Bamber oraz Uma Thurman w roli prezydentki USA, Ellen Claremont. Za kamerą filmu stanął Matthew Lopez, który – wspólnie z Tedem Malawerem – odpowiadał też za scenariusz.

Krzyk V” w końcu trafił do streamingu! Są też inne nowości od Prime Video

Dodatkowo do oferty trafiły dzisiaj także filmy na licencji, a wśród nich znalazł się długo wyczekiwany w streamingu horror „Krzyku”. Produkcja debiutująca w kinach na początku zeszłego roku nie była do tej pory dostępna w żadnym serwisie streamingowym. Do oferty Prime Video trafiła kilka tygodni po tym, jak debiut na platformie Netflix zaliczyła już jej kontynuacja.

Inną z dzisiejszych nowości jest „Dom Gucci” wyreżyserowany przez Ridleya Scotta z Lady Gagą i Adamem Driverem w rolach głównych. Film był przez rok dostępny na platformie HBO Max, ale w lipcu został usunięty z oferty serwisu, a teraz zawitał na Prime Video.

Sprawdź też: Czy tak będzie wyglądał nowy Superman? Wyciekła pierwsza grafika.

Produkcja koncentruje się wokół zabójstwa Maurizio Gucciego (Adam Driver) stojącego na czele słynnego domu mody, który sprzedał swoje akcje firmy za 170 milionów dolarów. W 1995 roku, półtora roku po sprzedaży swoich udziałów, Maurizio został zastrzelony na schodach przed swoim biurowcem w Mediolanie. Śledczy początkowo podejrzewali, że za śmierć Włocha odpowiedzialni są członkowie rodziny Guccich, którzy nie byli zadowoleni ze sprzedaży rodzinnego biznesu, ale ostatecznie okazało się, że zabójstwo mężczyzny zleciła jego była żona, Patrizii Reggiani (Lady Gaga), z którą Maurizio rozstał się po 12 latach małżeństwa w 1985 roku.

Filmowe nowości na Prime Video:

  • „Dom Gucci”
  • „Red, White & Royal Blue”
  • „Krzyk 5”
  • „Rodzina Addamsów 2”

Uwaga! Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

prime-video-nowosci-lista-filmow-sierpien-min.jpg

zdj. Aleksandar Ilic / Depositphotos