Reżyser nowego „Martwego zła” ma już kolejny projekt. Wyreżyseruje nowy dreszczowiec dla New Line Cinema

W oczekiwaniu na premierę dreszczowca „Martwe zło: Przebudzenie”, który trafi na ekrany już w przyszłym miesiącu, mamy dla Was nowe wieści o Lee Croninie. Twórca najnowszej odsłony klasycznego cyklu Sama Raimiego odnalazł już kolejny projekt. Będzie nim horror wytwórni New Line Cinema, zatytułowany „Thaw”.

Według pierwszych zapowiedzi film przeniesie widzów do nieodległej przyszłości, w której – w wyniku stopienia czap polarnych i podniesienia poziomu morza – ludzkość stanęła na skraju wygnięcia. Produkcja przedstawi historię grupy ocalałych, która przemierza ocean w poszukiwaniu nowego domu. Ich modlitwy zostają wysłuchane, gdy odnajdują skrawek ziemi nadający się do życia. A jednak wkrótce stają oko w oko z nowym koszmarem, który czai się zaraz pod powierzchnią wody. 

Sprawdź też: Tarka do sera z centralnym miejscem na nowym plakacie „Martwego zła: Przebudzenia”. Film zbiera znakomite recenzje

Lee Cronin wyreżyseruje film według scenariusza napisanego przez Jeremy'ego Passmore'a („San Andreas”). W realizację zaangażowane będzie studio Gundpowder & Sky. Produkują Van Toffler, David Gale i Adam Goldworm. Przybliżony termin wejścia na plan filmu nie została jeszcze ujawniony.

źródło: Bloody Disgusting / zdj. Warner Bros.