Robert Downey Jr. powróci jako Tony Stark w filmach Marvela?

Kampania marketingowa „Doktora Dolittle'a” trwa w najlepsze. Przy okazji jednego z wywiadów, Robert Downey Jr., gwiazda widowiska, został zapytany, czy chciałby powrócić do świata wykreowanego w ramach filmów Marvel Studios. Odpowiedź aktora była zaskakująco pozytywna. 

Poświęcenie Tony'ego Starka w zakończeniu zeszłorocznego „Końca gry” stanowi bodaj najmocniejszy emocjonalnie moment dziesięcioletniej sagi MCU. Iron Man zasłużył na epicki outing po tym jak w toku swojej własnej trylogii oraz serii współdzielonych widowisk stał się ulubieńcem fanów i jedną z najciekawszych postaci uniwersum. A jednak, jak wynika z najnowszego wywiadu, Downey Jr. byłby w stanie powrócić do roli Iron Mana pod jednym warunkiem. Spytany przez Joego Rogana, aktor odpowiedział:

Zaczynanie od nowa jest dla mnie nie do przyjęcia. Wydaje mi się, że zrobiłem co się dało z tą postacią. Musiałby być naprawdę dobry powód na to i odpowiednia seria wydarzeń [która by do tego doprowadziła]. Chciałbym też robić inne rzeczy.

Downey Jr. wrócił do tematu podczas rozmowy w programie TODAY, gdzie również podsycił nadzieje tych, którzy chcieliby zobaczyć więcej Iron Mana w MCU. Na pytanie o powrót do franczyzy Kevina Feigego, aktor odpowiedział tylko że „zobaczymy”. 

A Wy chcielibyście, by Tony Stark został wskrzeszony w kolejnej fazie filmów Marvela? A może wolelibyście, by epilog „Końca gry” pozostał ostatnim wkładem aktora w rozwój MCU? Dajcie znać w komentarzach. 

Źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Disney